2733
2734
عنوان

یه راه برای چاقی میگین لطفا

180 بازدید | 20 پست

همسرم 10 کیلو کمبود وزن پیدا کرده

بهش میگم دکتر تغدیه بره میگه چون سرکار هستم از صبح تا شب وقت نمیکنم برنامه ای که دکتر میده رو کامل انجام بدم

همش دنبال قرص چاقی و این چیزاس منم میترسم قرص مصرف کنه کبد و کلیه آسیب ببینه

شما راهی برای چاق شدن به خصوص برای صورت سراغ دارین؟

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من ک برای چاقی هر روز یک بشقاب کاچی میخورم نمیدونم مردا دوس داشته باشن یا ن

جواب داده عزیزم؟

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 

از نظر روحی آرامش داشته باشه و همراه غذا نون بخوره

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
2738
شیره انگور حلوا ارده شیرپرچرب من اینا رو خوردم ۵ کیلو اضافه کردم

تا چه مدت ؟

از نظر روحی آرامش داشته باشه و همراه غذا نون بخوره

وای اصلا چیزی به اسم آرامش فکری نداره.همش داره فکر کار میکنه😥

۴ ماه  تضمینی در کنارشم سیب زمینی ابپز با تخم مرغ ابپز بده بین روزها

ممنون عزیزم

تا عید این کارو میکنم انشاءالله که جواب بده

اره عزیزم اگ وعده ها و میانوعده هاش سرجاش باشه 20قاشق کاچی 1100 کالری داره خیلی موثره

ممنون عزیزم

یه بار درست میکنم امیدوارم خوشش بیاد

2706