2737
2734

دیشب با مامانم اینا خونشون بودیم جاریم هم بود

عقدم

دیگه شام باهم گذاشتیم 

من زیاد آشپزی و خونه داری نکردم ولی میگن دستپختت خوبه 

خلاصه من رفتم تو حیاط بعد آبجیم اومد دنبالم میخواستن سفره بندازن

دوتا مرغ درسته گذاشته بودن 

و داشتيم برنج اینا می کشیدم من با چاقو گذاشتم جلو جاریم گفتم چطور باید نصفش کنیم 

گفت خودت هر جوری میدونی خوبه نصفش کن فرقی نمیکنه گفتم من بلد  نیستم فقط یکبار انجام دادم 

گفت باشه خوبه خلاصه ما برشش دادیم 

بچه ها این مکالمه من و جاریم خوب بوده ها از قصد بهم پاس کاری نکردیم ها 😂 گفتم بگم سو تفاهم نشه

تا امروز مامانم بهم میگه 

جاریم گفته چطور برش بدیم مرغ رو ایشون هم برنج پخته بود 

گفته مهری میدونه قشنگ مرغ تیکه میکنه همون یکبار هم خونه خودشون تیکه کرده

به مامانم گفتم اگه می دونستم دیگه خودم رو ضایع نمیکردم که بلد نیستم 😂😂😂😂

مامانم گفت آخه مرغ تیکه کردن کاری داشت میگی بلد نیستم

همه چی رو نگو بلد نیستم

اینم تجربه و درس دیشب😂

در تاریخ 1400/04/04 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. خدا جونم ممنونم به خاطر اتفاقات خوب پیش رو

😁

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سوتی بود این؟

من گفتم بلد نیستم

درصورتی که مادرشوهر تعریف داده

بیشتر خودم رو ضایع کردم

در تاریخ 1400/04/04 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. خدا جونم ممنونم به خاطر اتفاقات خوب پیش رو
2728

حالا مادرشوهر کجای داستان بود

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
هوم!کجاش سوتی بود دقیقا متوجه نشدم

من گفتم بلد نیستم

بیشتر خودم رو ضایع کردم

حالا مادرشوهر کجای داستان بود

منظورت کارهای آشپزیه یا این جریان

من گفتم بلد نیستم

بیشتر خودم رو ضایع کردم

2738
میگه مادرشوهرش تعریفشو کرده این گفته بلد نیستم خخخ🤣

آره دقیقا😂

بابا میترسیدم خراب کنم

اهااان 😂😂عب نداره هچکس از تازه عروس انتظاری نداره که بیخیال

تجربه شد هی نگم بلد نیستم 

منم بلد نیسم چون همیشه تیکه سرخ میکنیم ولی برا مهمونی همون مهمونا خوردش میکنن بزرگ تر که اول بر میداره

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 
2706