2733
2739

آیا مایل هستین بدونین روزی که شما به دنیا آمدین تلسکوپ هابل چه عکسی از فضا گرفته؟ آیا دونستن این مطلب براتون جالب هست؟

اگر اینطوره به این آدرس مراجعه کنین:

https://www.nasa.gov/content/goddard/what-did-hubble-see-on-your-birthday 

بیشتر آدمهای دنیا دیوانه بودند، آن بخشی هم که دیوانه نبودند عصبی بودند، آن بخشی هم که دیوانه یا عصبی نبودند احمق بودند(چارلز بوکوفسکی)

در قسمت select month ماه تولدتون به میلادی و در قسمت select dateروز تولدتون به میلادی را انتخاب کرده و submit کنید.

بیشتر آدمهای دنیا دیوانه بودند، آن بخشی هم که دیوانه نبودند عصبی بودند، آن بخشی هم که دیوانه یا عصبی نبودند احمق بودند(چارلز بوکوفسکی)

برای تبدیل سال تولدتون به میلادی از لینک پایین استفاده کنید:

https://www.bahesab.ir/time/conversion/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
روز تولدم😊 عالی بود مرسی🖤

خواهش میکنم.

عجب تصویر فوق العاده ای در روز تولد شما ثبت شده.

ممنون عزیزم منو لایک کن شب برم الان نمیدونم چرا وارد سایتش نمیشه

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
ممنون عزیزم منو لایک کن شب برم الان نمیدونم چرا وارد سایتش نمیشه

خواهش میکنم.

سایت ناسا هست. در گوگل سرچ کنید براتون میاره.

خواهش میکنم. سایت ناسا هست. در گوگل سرچ کنید براتون میاره.

کپیش کردم ممنون 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2738
اینم تصویر روز تولد من 

سپاس از به اشتراک گذاریتون.

فقط یک پرسش از شما ‌و @elizabeth_keen    دارم اگر پاسخ بدین سپاسگزار میشم: از همین لینک که بالا گذاشتم استفاده کردید؟ چون این لینک درباره تصویر توضیحاتی را هم درج میکنه و میشه فهمید که تصویر متعلق به چه قسمتی از فضا هست.

مثلا اگر متولد سوم آپریل باشید تصویر را به شکل زیر نمایش میده و میشه فهمید که تصویر ژوپیتر هست:

سپاس از به اشتراک گذاریتون.  فقط یک پرسش از شما ‌و @elizabeth_keen    دارم اگر پا ...

خواهش میکنم بله از همون لینک استفاده کردم.و مثل همون تصویری که خودتون گذاشتین متن داشت اگه اسکرین می‌گرفتم معلوم بود .سیو زدم فقط عکس سیو شد بدون متن

تو رو از دور دلم دید اما ... نمیدوست چه سرابی دیده 
2706