2204
2217

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2240

آره همش درحال بروزرسانی میزنم بروزرسانی هم نمیشه😕

🙂جهان زیباست ولی لبخند تو زیباتر است پس بخند تا جهان زیباتر شود🙂لبخند یادت نره عزیزی که امضامو میخونی😁🙃
آره همش درحال بروزرسانی میزنم بروزرسانی هم نمیشه😕

برای منم. نمیشد کلا یکی دیگ نصبیدم درست شد

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بلاخره ب لطف خدا و امام هشتم عزیزم😍😍♥دعا کنین برام بمونه سالم صالح🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
2238

هرکی تلگرام اصلی و خوب داره ک قطع نیس لینکشو بذاره ماهم نصب کنیم 

🙂جهان زیباست ولی لبخند تو زیباتر است پس بخند تا جهان زیباتر شود🙂لبخند یادت نره عزیزی که امضامو میخونی😁🙃
برای منم. نمیشد کلا یکی دیگ نصبیدم درست شد

واسه من ایکس پلاس واسه تو چیه؟

واسه منم قطعه

بدبختی من اینجاس که شمارش مجازیه و کلی چیز میز داره توش و به خاطر اپل آیدیم نمیتونم برنامشو بروز کنم تلگرام اصلیم نمیتونم شماره رو بزنم چون مجازیه شمارش و دسترسی به خود شماره ندارم که بهم کد بده😭😭

واسه من ایکس پلاس واسه تو چیه؟

وووییی منم ایکس پلاس بود 😂

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بلاخره ب لطف خدا و امام هشتم عزیزم😍😍♥دعا کنین برام بمونه سالم صالح🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
2239
سلام. نه قطع نیست. اشکال از قند شکن شماست.  اسکرین کاربری که گفت چطور مشکل آپدیت رو حل کنم رو ...

من تو گوگل پلی هم ک میرم بروزرسانی نمیشه و این برنامه نیس

وووییی منم ایکس پلاس بود 😂

واقعا😂😂الان چی نصبیدی؟من از طراحی بقیه تلگراما خوشم نمیاد

2051