2737
2734
وااااا حالا بنده خدا مگه چیکار کرده که زشت و زننده بوده بعضیها خجالتی ترن الان مامان من جلو شوهرم ر ...

هرکی فرهنگش متفاوته ..از نظر ما بسیار زشته .ایشونم نظز پرسیدن من هم نظرمو گفتم 

بعضیا کم‌رو هستن‌مادر بزرگم هم اصلا پیش بابام روش نمیشه 

مامان من با همه خشو و بش میکنه از شوهرم انگار خوشش نمیاد 

وقتی مامانم زنکگ میزنه و مثلا احوال پرسی میکنه و میگه امیر خوبه اصلا بدم میاد چون همش ساختگیه به دلم منمیشینه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلت خوشه عشقم  شوهرم قطع رابطه کامله و خبر نداری خخخ چند وقت پیش اومد خونه بابام و بابام با م ...

منم ۶ ساله عروسی کردم بسکه مامانش پرش میکنه از خانواده من بدش میاد بخدا پدرمادرم اینقد احترامش میکنن ولی اون احترام نداره خیلی ناراحت میشن حتی خودمنم گریه میکنم بخدا بعضیا از داماد هامون میبینم ک خانواده دختره اصلن بهش اهمیت نمیدن ولی داماده اونارو میخواد

2731
🤣🤣🤣🤣🤣

خدایی اینم بزارم روزی اینکه روش کمه ؟خوب معلومه بدش میاددیگه 

بعضی اوقات بخدا شک میکنم میگه مگه شوهر من نگاه بدی داره که مامانم همچین کاری میکنه هههههههههههه

منم ۶ ساله عروسی کردم بسکه مامانش پرش میکنه از خانواده من بدش میاد بخدا پدرمادرم اینقد احترامش میکنن ...

من ارزومه یبار الان شوهرم بیاد خونه مامانم 

مقصر هم خاناودم هستن و هم شوهرم اما نسبت بخوام بگم 80 خاناودم و 20 درصد شوهرم مقصره

2738
مامان من با همه خشو و بش میکنه از شوهرم انگار خوشش نمیاد  وقتی مامانم زنکگ میزنه و مثلا احوال ...

حتمن شوهرت کاری کرد ک ازش خوشش نمیاد ولی مامان من با اینکه شوهرم‌نخوبه ولی همیشه دوستش دارن واحترامش میکنن

مال فرهنگ نیست عزیزم بعضیها خجالتی ترن به نظرم نباید سخت گرفت

نطر شما محترم ..اما نظرمن این نیست ..ما در خانوادمون چنین چیزی بی احترامی تلقی میشه ...در خانواده شما کم رو بودن ..عادی هم هست این اختلافات ..خوبه به هرحال سخت نگرفتن

من ارزومه یبار الان شوهرم بیاد خونه مامانم  مقصر هم خاناودم هستن و هم شوهرم اما نسبت بخوام بگم ...

بخدا مامانم مثل بچه خودش ازش پذیرایی میکنه حتی سالی یه بار ک عید باشه بزور ببرمش بخدا مامانم دستشو بوس میکنه ولی اون احترام نداره بسکه مامانش پرش میکنه میگه نرو پیششون فردا پرو میشن 

وقتی شوهرم ناراحت شد و قهر کرد از دست بابام ...به مامانم گله کردم که چرا از دل شوهرم در نیاوردید چرا نیومدید اشتی ...گفت کسی پیش قدم نششد ما رو اشتی بده 

ههههههه 

یعنی مامانمم انگار تو گروه بابام بوده و خودش رو هیچی حساب کرده و من توقثع داشتم بزرگی میکرد و میومد اشتی ...

مامانم چند بار خونمون اومد و اما حرفی نزد 

بای د فقط یبار به شوهرم میگفت امیر جان ناراحت نشو سو تفاهم بوده 

و مامانم میگه نه نباید حرفی میزردم همین که اومدم خونتون کافیه

نع بخدا عقده شده برام وقتی میبینم بقیه چقد شوهراشون احترام خانواده اشون دارن ولی شوهرم انگار باهمه خ ...

دقیقن منم مثل توام بخدا بقیه اینقد اینقد میخواد واحترامش میکنه ک خودم میمونم توش میگم چرا مگ اونا چکار میکنن خو اندازه خانواده من احترامش نمیکنن

2706