2737
2734

اکثرا وسایل خونشون رنگ روشن میخرن مثلاچوب یامبل حتی مادزشوهرم ک مبل خریدن روشنه دلم بدشد ب مبلهاو.. وسایلم فک میکنم بی سلیقه ام

مبل هام ابی کاربنیه و چوبم قهوه ای البته پررنگ نیستش نه پررنگ نه خیلی کمرنگه☹

لطفا برای حاجت روا شدنم صلوات بفرستید #سلامتی_پرنده ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم مبلام قهوه ای سوختس کوسناش فیروزه ایه فرشمم قهوه ایه یه ذره فیروزه ای داره چوبامم عسلی و گردوییه خیییلیم دوسشون دارم اصلا هم دلم نمیخواد روشن داشته باشم😕

عکس مبلاتو بذار

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من فرش ومبلم سته ولی کلا رنگهای روشن به کارنگرفتم دلم بدشده

همین که ست باشن کافیه 

میتونی الانم رنگای روشن به کار ببری 

شال مبل و کوسن و دکوری های رنگ روشن

Cheers to me 🥂                                                         عاشقِ خود شدن شروع یک زندگی رمانتیکِ مادام العُمر است ...💙

منم مبلام مث شمایه خیلی دوست دارم  هرکی میاد خونمون میگه چه قد خونتون شاده  حتی چند نفر گفتن انقد مبل کرم قهوه ای مشکی  دیدیم  ادم  افسردگی میگیره 

میتونی  گل طبیعی با گلدون سفید  چندتا بزاری  تو خونت  خیلی قشنگ میشه

😁😂
2738
منم مبلام قهوه ای سوختس کوسناش فیروزه ایه فرشمم قهوه ایه یه ذره فیروزه ای داره چوبامم عسلی و گردوییه ...

وای جدی خوبه پس تقریبا یکی هم سلیفه ام پیداشد باشع میذارم الان

منم مبلام مث شمایه خیلی دوست دارم  هرکی میاد خونمون میگه چه قد خونتون شاده  حتی چند نفر گف ...

پایه گل و گل طبیعی دارم توخونه

مگه مبلات چ رنگیه عزیز 

من عکس مبلم گذاشتم ببین یکم تو عکس پررنگ ترافتاده

رنگش بد نیس که

یسری کوسن کوچولوی زرد و قرمز و سبز بگیر بچین رو مبلات کلی خوشگلترم میشه

یه استند چوبی گل بگیر گلدونای رنگی رنگی بچین روش حال و هوای خونت عوض میشه از همه خونه های کرم و روشن هم خوشگلتره تازه

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706