2726
عنوان

طلاق گرفتم فقط بخاطر مادرشوهرم 😊

2276 بازدید | 85 پست

همسایه بودیم   باشوهرم مث لیلی ومجنون بودیم اوایل 

دخالتای خیلی زیاد  جادو و جنبل های فراوون  تهمت های ناجور   و هر کاری ازدستش براومد میکرد ک منو  اذیت کنه  هرررکارییی کرداااا ینی هیچ بلایی  نبود ک سرم نیاره از گرفتن چندروزه بچه ۷روزه  بگیر  تا...... 

خلاصه  من ومادرشوهرم ب اختلاف خوردیم شدید و دیگه زندگی برابر بامرگ بود و سه ماه خونه پدرمم ـ

شوهرمم وابستگی شدید یهویی ب مادرش پیداکرد از من متنفرشده بود و بچه یکسالمونم نمیخاست و فقطططط مادرش

شرط گذاشتیم بخاطر بچم خونمونو ازمادرشوهرم دور کنیم   اول قبول کرد بعدش مادرش جلوشو گرفت و پاشد اومد  اینجا باپدرشوهرم و شوهرم  دعوا بالا گرفت شوهرم رو مادرم دست بلندکرد و هرچی ازدهنش دراومد ب ماگفت و گفت مادرش و ب من و بچه ترجیح میده جون مادر بی تکراره و زن و بچه همیشه همه جاهست 

منم با کوسن مبل زدم توصورت مادرشوهرم و بابام ازخونه بیرونشون کرد و حالا چندروزه هرکدوم از برادرشوهرام پدرم و گرفتن ب باد فوش  وناسزا ـ

مادرشوهرم زنگ زده ب فامیل ما دیشب و گفته  بیان توافقی جداشیم و منم خیلی خوشحالمممم 

هم ناراحتم بخاطر پسرم و اینده اش 😔

💙تعین جنسیت ان تی   بر اساس نظریه رمزی💜   کسی که نظر‌ش باشما فرق داره دشمن شما نیست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شما به خاطر بی عرضگی شوهرت میخوای جدا نشی نه کارهای مادرشوهرت 

افرین درسته ولی ته مونده عشق  کورم کرده 

💙تعین جنسیت ان تی   بر اساس نظریه رمزی💜   کسی که نظر‌ش باشما فرق داره دشمن شما نیست 

انشاالله از این به بعد زندگیت برات قشنگ باشه

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

پسرت و میخوای چیکار کنی ؟ چند سالشه؟

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2706