2726
عنوان

بالاخره با شوهرن حرف زدم

406 بازدید | 7 پست

بعد چند مدت بالاخره باهاش حرف زدم سر ی موضوعی ک کاملا حق با من بود  بین من و زن داداشم حقو ب اون داد و با من دعوا کرد 

موضوع این بود ک من تو خونه بابام ک بودم تو مدت قهر مامانم برام ی چیزی خرید زن دلداشم همجا پخش کرده بود خبرو ک فلانی شوهرش براش چیزی نمیخره مامان و باباش میخرن 

شوهرم گفت کار بدی نکرده چیزی ک دیده رو رفته کفته 

منم ب شوهرم گفتم تو خیلی وقته برا من مردی فقط نئشتو نگه داشتم برا بچم

یعنی قهرت برای این موصوع بود فقط

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا شوهرت بهش برنخورده برام جالبه و بابات باید با زن داداشت برخورد میکرد

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2728
تایپینگ های قبلش رو برو بخون بحث بزرگ تر از ایناس

اره خوندم واقعا متاسفم شدم 😞

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍

دلیل مشکلت باهمسرت نمیدونم اما خوب همسرت راست گفته زن داداشته چیزیودیده رفته گفته  . جالبه همسرت ناراحتم نشده 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید