2410
2553

هفته ۳۰ بارداری هستم‌تقریبا از دیشب کمردرد دارم مثل درد پریود هی میگیره ول میکنه دراز که میکشم‌یه کم‌بهتره هیچ کار سنگینی‌نکردم کلا دراز میکشم‌ فقط در حد پخت نهار 

هفته ای یه دونه شیاف میذارم حالا از صبح‌همه ش میترسم‌نکنه زایمان زودرس داشته باشم😐میترسم برم‌بیمارستان معاینه م کنن‌بدتر بشم

بعد شیش سال انتظار و یه بارداری فوق العاده سخت الان از این دردای مشکوک خیلی میترسم

خدایا میدونم روزای سخت میگذره، مطمئنم یه نیرویی در من دیدی که اینجور بهم لطف کردی و یه فرشته دیگه گذاشتی تو دلم.. خدایا خودت مواظب پسرام باش

دردی ک با استراحت خوب بشه اشکال نداره .

من جوری درد داشتم ک گفتم همین الان زایمان میکنم برا من درحدی بود دکتر هم رفتم اخه با انقباض بود .

ان اس تی گرفتن خوب بود 

بزرگترین گناه ناامیدی از رحمت خداست😉❤️

علایم زایمان زودرس بخون

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دردی ک با استراحت خوب بشه اشکال نداره . من جوری درد داشتم ک گفتم همین الان زایمان میکنم برا من درحد ...

شکمم همزمان سفت میشه و درد میپیچه تو کمرم

خدایا میدونم روزای سخت میگذره، مطمئنم یه نیرویی در من دیدی که اینجور بهم لطف کردی و یه فرشته دیگه گذاشتی تو دلم.. خدایا خودت مواظب پسرام باش
شیاف بذار من شبی یک دونه میذارم

ضرر نداره شبی یکی؟؟؟؟

2714