2726
عنوان

خیلی حس بدی بهم داد

| مشاهده متن کامل بحث + 1174 بازدید | 111 پست
ببین الان ۹ ماهی میشه اشنا شدیم سه ماه مرتب باهم بودیم کلی خاطره ساختیم خیلی قبلنا بهش بدی کردم هیچو ...

خب اون اوایلش بوده پسرا اوایل رابطه هیجان دارن بدیا رو نمیبینن

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه تو یکی از تاپیکاتم گفته بودی از جمعه نیست  و یکشنبه گفت با خانوادم اومدم مسافرت خب یه پیا ...

اره از همون موقع که برگشت من باهاش دعوا کردم بعدش رابطمون اینجوری شد

اصلا باورم نمیشه قبلا چقد بهم احترام میذاشت نمیدونم چرا اینجوری شده حتی بهم پیام نداد که کات کنیم

خیلی تو دست و پاش نبودی؟

خیلی بهش ابراز علاقه نکردی؟

فکر کنم دور برداشته

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2728
اخه بمن میگفت میدونم رفتم کشتی باهام کات میکنی دوست ندارم فک کنه چون میخواد بره قهر کردم

قهر نکن به نظرم خودبخود شمارشم پاک نکن 

منطقی حرفتو بگو که با این وضعیت نمیتونی بعدش کات کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی تو دست و پاش نبودی؟ خیلی بهش ابراز علاقه نکردی؟ فکر کنم دور برداشته

چرا بودم قبلا که تحویلش نمیگرفتم عالی بود الان دستم براش رو شده مطمئنه دوسش دارم نمیدونم چکار کنم که ادم شه خیییلی دور برداشته

کاش حداقل میومد منت کشی که جوابشو ندم دلش خنک شه ولی فهمیده دوسش دارم داره میتازونه

ولش کن میگم درست میشه خودش

من خودم از اون آدمام ک تیکه تیکه هم شم از دلتنگی پیام نمیدم .خوشم نمیاد من شروع کننده باشم

حرکتش واقعا زشت بوده 

عزت نفس داشته باش گل🌺بزار اون بیاد

ببین الان ۹ ماهی میشه اشنا شدیم سه ماه مرتب باهم بودیم کلی خاطره ساختیم خیلی قبلنا بهش بدی کردم هیچو ...

خوب عزیزم اشتباه کردی نباید با پسرا بیرون رفت کلا و این کارا

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
قهر نکن به نظرم خودبخود شمارشم پاک نکن  منطقی حرفتو بگو که با این وضعیت نمیتونی بعدش کات کن

خب اون باید پیام بده که من بهش بگم کات خودم خود به خود پیام بدم بعد کوچیک میشم باز

چرا بودم قبلا که تحویلش نمیگرفتم عالی بود الان دستم براش رو شده مطمئنه دوسش دارم نمیدونم چکار کنم که ...

راستش من فکر کنم دیگه ادم نشه

بهترین کار اینه از زندگیت حذفش کنی

اره از همون موقع که برگشت من باهاش دعوا کردم بعدش رابطمون اینجوری شد

خب دیگه اونا گذشت بهش فکر نکن‌

رابطه همینه بالا پایین داره قرار نیس با یه دعوا اینطوری کنه 

بعدشم اون که قصد ازدواج نداره اگه شما داری با این کات کن تا موقعیتای بهتر پیش بیاد برات 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
داشته باش ببین من بایکی رفیق بودم شش سال باهم دوست بودیم اخراش انگار فشار روش بود بلاک میکرد پیام نم ...

من سی سالمه خیلی وقت ندارم اخه😔 دوست داشتم باهاش ازدواج کنم

2706