2733
2734
عنوان

خدمات پس از فروش پوشک

105 بازدید | 18 پست

من همیشه واسه دخترم از پوشک مرسی استفاده میکنم

آخرین باری که بسته رو باز کردم داخلش ۲ تا بدون چسب بود 

زنگ زدم خدمات پس از فروش

فکر نمیکردم پیگیری بشه ولی در کمال ناباوری کاملا پیگیری کردن و یه بسته هدیه برام اوردن 

باورم نمیشد تو ایران همچین خدماتی داشته باشیم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😮واقعا عجیبه

خدمات پس از فروش اونم ایران

زندگی دشوار ترین امتحان است.بسیاری از مردم مردود میشوند چون سعی میکنند از روی دست هم بنویسند غافل از اینکه سوالات موجود در برگه ی هر کسی فرق میکند 
2728

تبلیغ#  

♡منو در تاپیک های فان و خاطره خنده دار تگ کنید♡ ◇آدرس آنلاین شاپم : online_shap_radman◇ ♧آدرس آتلیه آنلاینم : atelier_online♧ ☆به نیرو جهت کار در آنلاین شاپ نیازمندیم☆ □درخواست دوستی قبول نمیکنم□•°تیکر برای شب یلدا هست°•

اره بعضی وقتا تو ایران ادم سورپرایز میشه

چند وقت پیش از دیجی کالا چنتا چیز سفارش دادم (پول رو پرداخت نکردم، زدم درب منزل). بعد بهم پیام دادن که دو تا از کالاها با یک روز تاخیر می رسه (قرار بود شنبه ساعت ۹ تا ۱۲ بیاد، افتاد یک شنبه ساعت ۱۸ تا ۲۱). برا همین یه روز تاخیر ساده کد تخفیف ۷۰ هزارتومنی بهم دادن و کلی هم عذرخواهی کردن.

برام جالب بود.

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

بارلی و مرسی برای ی شرکت هستن. من ی مدت بارلی میخریدم چندبار اینجوری پیش اومد که داخل بسته چندتا پوشک بدون چسب بود اما پیگیری نکردم. الان برم زنگ بزنم😄😄

کی بی بهانه بود که من عاشقت شدم؟                                    خود بهترین دلیل برای بهانه ای 💗
2738
اره بعضی وقتا تو ایران ادم سورپرایز میشه چند وقت پیش از دیجی کالا چنتا چیز سفارش دادم (پول رو پرداخ ...

اره خدایی دیجی کالا ام خیلی خوبه مخصوصا تخفیفایی که میذاره بابت پوشک از همه جا بالاتره 

من یا از دیجی کالا خرید میکنم یا اکالا

بفرمایید

پوشک مرسی واقعا بدرد بخور هست  من الان بچم تازه رفت توشش ماه سایز پنج براش میبندم خیلی زود باید سایز عوض کنم پهلوهاش تنگ میشه براش نمیگم چه مارکی استفاده میکنم خوب هست جذبش ولی از پهلو زود تنگ میشه باید هی سایز عوض کنم میگم مرسی پوشکش چطوره خوبه از نظر سایز و پهلو 

2706