2737
2734

پسرداییم.پنج سالشه نسبت به سنش خیلی ضعیف و لاغره‌.دو روزه از زیر زبونش همش خون میاد.کسی تا حالا همچین چیزی شنیده یا دیده؟علتش چی میتونه باشع

قوی تر از همیشه♥️🙂

😳

ه داستانی هس که میگه؛تو جنگ‌ جهانی دوم یه پیانیست روس به دست نازی‌ها اسیر میشه و نازی‌ها بهش دستور میدن پیانو بزنه و شرط میبندن که اگه از پیانو زدن دست بکشه میکشنش.دو روز تموم‌ پیانو میزنه،آخر سر از خستگی بیهوش میشه.آخر داستانو یادته؟کشتنش!من با تک تک سلولای بدنم حال اون پیانیستو میفهمم،حس آدمی که تو راهی قدم گذاشتی که تهش هیچی نیست                                             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دکتر ببرید و از نظر غذایی بهش رسیدگی کنید که ضیعف نباشه

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2738
خونریزی خطرناکه؟

شاید به چیزی حساسه، دختر من چیزای خیلی تند یا خیلی ترش یا شور یا میخوره روی زبونش زخم میشه و یه بارم خون اومد ولی از وقتی اینجور چیزا بهش نمیدم طوریش نشده،

خونریزی خطرناکه؟

هر خونریزی یه دلیلی داره حتما ببریدش دکتر 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2706