2733
2734
😐😐😐😐

سلام میخواستم زیر اون تاپیکی که برای کنکوری ها نوشتین ،یه پیام بذارم

اونم اینکه من خانوادم نه تنها حمایتم نمیکنن بلکه انگار از طریق من عقده گشایی میکنن و لج همو درمیارن

منم کلی آرزو داشتم کلی درس خوندم ولی نتونستم و نشد 

خواستم بگم اگه خدا رو هر ثانیه بابت مادر پدر حمایتگری که داری شکر کنی باز یه درصد هم شکر نکردی!!

کاربر سال ۹۶ هستم .خودم کاربریمو لغو زدم. جز مهرو محبت و کمک فکری اینجا همش مجازیه .  نه به انتظار از کسی  ،نه انتظار از کسی . خیلیا اینجا همه ی واقعیتو نمیگن، اما بیرحم نباش اگه کمک فکری لازم داره کمکش کن . 🚫 لطفا آقایون تاپیک های من نیان و ریپلای نزنن . من اومدم اینجا با خانمها  و هم جنس های خودم حرف بزنم . حس آرامش و امنیت دارم اینجوری . 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
چت خودمو دوستمو قبل دید راجب رلش حرف میزدیم

خب رل اون بوده چه ربطی به تو داره که بخواد بخاطر این بهت بی اعتماد بشه...باهاش صحبت کن بگو اساس و پایه یه رابطه اعتماد هست.اگه اعتماد نداشته باشه همه چیز خیلی بد میشه

2738
خو بنده خدا راس میگه تا 4 صبح چرا آنلاینی منم تا این ساعت آنلاین باشم. بهم گیر میده 

وا ادم اختیار خودشم نداره چرا گیر بده من متاهلم مادر ی بچه تا صبح جفت شوهرم که خابه دارم با دوستام چت میکنم تا حالا چیزی نگفته خب ادم خابش نیاد باید چیکار کنه

بدش میاد با دوستام چت کنم 🥺

عزیزم .. وقتی یکی رو برای خودت انتخاب می کنی باید به نظراتش احترام بزاری اگر ایشون این کار رو می کرد ناراحت نمی شدی .. کارت اشتباه بود .. وقتی می بینی حساسه خوب نکن...به نظرم حق داشت

2706