2737
2734
عنوان

عکس+

292 بازدید | 36 پست

خانوما من همونی ام که صبح شوهرم اجازه نداده بود برم خونه مامانم دلم شکسته بود کلی گریه کردم ولی ب لطف یکی از. کاربرا دلم اروم شد گفت زندگی ارزش این چیزا رو نداره گریه کنم و زندگیمو بخاطر این چیزا تلخ نکنم صبا جون ممنون خیلی گلی 

ما سالگرد عقدمون ۲۳ ام هست منم الن براش ی کادو خریدم از ذوقم همین الن کادوش کردم 😃

میدونم خیلی یامون بعضی. وقتا به نقطه جوش میرسیم ولی با یه چیز ساده یه حرف یه نصحیت ..میتونه اروممون کنه و مث اب رو اتیش میمونه :)حالا امشب عوض اینکه خونمون دعوا باشه با گذشت من یه شب اروم میشه :)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آفرین الآنم منم با این تاپیکت یاد میگیرم همیشه آروم باشم تا زندگی خوبی داشته باشم دمت گرم

اینجوری اونام از محبت ما هم خجالت زده میشن از کارشون هم رفتارشون بهتر میشه😊

2738
کاش منم یاد بگیرم که آروم باشم و حرص همه چی رو نخورم 

منم خیییلی گریه کردمو حرس خوردم صبح ولی خب شوهرم ک نفهمید فقد منو بچه تو شکمم عزاب کشیدیم بخاطر چی؟؟؟برو تاپیک قبلمو نگا کن چهناله ای میکردم ولی فک کردم خب شب بیاد دعوا ام کردم اونم بدتر لج کرد ب کجا میرسم؟

2706