2726

هرکار میکنم نمیتونم بدی های شوهرمو خانوادشو فراموش کنم آخه بدی میشه یبار دوبار اصلا سه بار ولی دیگه خسته شدم از بخشیدن دیشب شوهرم وقتی فهمید میخوام برم دوبسته قرص خورد خودزنی کرد نزاشت برم ولی من نمیخوام باهاش باشم دست خودم نیست خانوادشو دیدنی انرژی منفی میگیرم مگه ادم دست خودشه؟دوسش دارم بخودشم گفتم دوست دارم ولی بودن باتو اذیتم میکنه میخوام برم 

سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ!:)😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همین حسو به خانواده خودم دارم خخخ

کاربر سال ۹۶ هستم .خودم کاربریمو لغو زدم. جز مهرو محبت و کمک فکری اینجا همش مجازیه .  نه به انتظار از کسی  ،نه انتظار از کسی . خیلیا اینجا همه ی واقعیتو نمیگن، اما بیرحم نباش اگه کمک فکری لازم داره کمکش کن . 🚫 لطفا آقایون تاپیک های من نیان و ریپلای نزنن . من اومدم اینجا با خانمها  و هم جنس های خودم حرف بزنم . حس آرامش و امنیت دارم اینجوری . 
2728
چرا نمیرین مشاور، باهاش صحبت کن بگو این رفتارای خانوادت منو اذیت میکنه ، تالا باش حرف زدی ؟ 

من رفتم مشاوره گفت با این خانواده وشوهر پیر میشی ادامه نده

ازشون دور شو، با همسرت برو ی جای دور یا ی شهر دیگه زندگی کنین

نمیره درست کنارشون خونه خریده میگم نیان خونمون منم نرم خونشون کتکم میزنه

بجای اینکه خودتو از زندگی محروم کنی طلاق بگیر یا بخاطر افکارت برو پیش روانشناس 

بخدا تمام این فکرای خودکشی و.... کار شیطانه و وسوسه گناه خدا مارو افریده و به ما شخصیت داده و لطف کرده ما نباید ناسپاسی کنیم شما هم اگر خیلی اذیت میشی طلاق بگیر یه مدت برای اینکه تفکر منفی سمتت نیان برو پیش روانشناس😊

دوستان هر تاپیک ویا نظری از این تاریخ(1400/12/0) به قبل بوده برای من نیست واسه دوستم بوده و این کاربری از همون تاریخ (1400/12/0)به بعد برای من شده 

اگه واقعا اذیت میشی و‌چندتا‌ راهو امتحان کردی و‌ نشد‌ تمومش کن ...

مگه ادم چندبار زندگی میکنه

این قرص خوردنا و این حرفام همش الکیه اون اگه میخواست میتونست مشکلتو حل کنه . جمع کن برو ✋🏽

خیلی سخته قیافشونو ببینی😄سرتا پا انرژی منفی

دقیقا از کنارشون رد شی  ، یه چیزی بگن 

انگار مشکل پیش اگه حداقل نظراتشونو به زبون نیارن

کاربر سال ۹۶ هستم .خودم کاربریمو لغو زدم. جز مهرو محبت و کمک فکری اینجا همش مجازیه .  نه به انتظار از کسی  ،نه انتظار از کسی . خیلیا اینجا همه ی واقعیتو نمیگن، اما بیرحم نباش اگه کمک فکری لازم داره کمکش کن . 🚫 لطفا آقایون تاپیک های من نیان و ریپلای نزنن . من اومدم اینجا با خانمها  و هم جنس های خودم حرف بزنم . حس آرامش و امنیت دارم اینجوری . 

قطع رابطه کن با خانوادش

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....
2706