2737
2734
عنوان

تلگر.ام شما هم کار نمیکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 171 بازدید | 25 پست
پر از تبلیغات و کانالای +18بود

مال من که هیچی نداره که بی اعوض کنیم😂😂😂😂

خاطراتی هست که آدم‌هایش رفته‌اند این خاطرات غم انگیز است، ولی آن خاطرات که آدم‌هایش حضور دارند اما شبیه گذشته نیستند بسیار دردناک تر است

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

کسایی که تل شون کار نمیکنه نت تونو بزارید روی توg  بعد برید ف یلتر شکنتونو چند بار روشن خاموش کنید اگه بازم بالا نیاورد بزنید تری جی بازم ف یلترشکن رو خاموش روشن کنید تا کانکت شه اگه بازم کار نکرد همین کارارو با یک یا دوتا ف یلتر شکن دیگه انجام بدین وقتی کانکت بشه دوباره نت رو فور جي کنید

بیشعورها میتوانند دیگران را سرکوب کنن، اما کسی نمیتوناند انهاراسرکوب کند‌؛مگر یک بیشعور بزرگتر!   تو قم کرونا و زلزله میاد کاربری من میترکه🙄نزنین عاقا نترکونینم فک کنید خارمادره خودتونم😄

اصلی نبوده اونی که نصب کردی، مثبت۱۸ نداره

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

عه اره من فک کردم گوشی من مشکل داره اخع بقیه برنامه هام ضعیفه ن اینستا نه تل کار نمیکنه واتم تماس تصویری نمیشه بکیرم گوشیمم ک داغونه سه روز پیشم رو بخاری روشن اشتباهی گذاشته بودم گفتم لابد عمرش تموم شده نفسای اخرشه

2738

برا من قطع نیست بااین وصل شو

زندگی دشوار ترین امتحان است.بسیاری از مردم مردود میشوند چون سعی میکنند از روی دست هم بنویسند غافل از اینکه سوالات موجود در برگه ی هر کسی فرق میکند 
برا من قطع نیست بااین وصل شو

به روز رسانی کردم حالا کانتکت میشه ولی نه پیاماو کانالامو میاره نه مخاطبامو

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75