2726
عنوان

تلگر.ام شما هم کار نمیکنه؟

171 بازدید | 25 پست

برا من از دیروز قطعه. اگر برا شما قطع نیس بگید چی هست اسم برنامش. تبلیغات نداشته باشه

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برا منم قطع شده بود اپدیت کردم درست شد البته من همیشه اصلی رو دان میکنم بهتره با وی پی  ..وصل ...

اصلی رو دیشب دانلود کردم کار میکرد ولی نزدیک 1000 تا کانال +18داشت

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75

ندارم

♡منو در تاپیک های فان و خاطره خنده دار تگ کنید♡ ◇آدرس آنلاین شاپم : online_shap_radman◇ ♧آدرس آتلیه آنلاینم : atelier_online♧ ☆به نیرو جهت کار در آنلاین شاپ نیازمندیم☆ □درخواست دوستی قبول نمیکنم□•°تیکر برای شب یلدا هست°•
اصلی رو دیشب  دانلود کردم کار میکرد ولی نزدیک 1000 تا کانال +18داشت

اصلی کانل نداره، هرچی خودت عضو باشی میاره

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

تلگرام اصلی رو نصب کنید. بقیه ممکنه آلوده و یا در جهت جاسوسی از شما باشه. من گوشیم رو نو گرفتم و تلگرامو خود طرف نصب کرد. بعد از 10 روز دیدم چت هایی تو تلگرام هست که اصلا مال من نیست. مخاطبین جدید داشتن و.... 

دیگه نگم براتون. انلی تلگرام اصلی

2706