2726

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1375260/مامانای-اقدامی-واسه-جنسیت-پسر-بیایید-باهم-باشیم

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میخوان بگن ما خیلی فرهیخته ایم ولی نمی‌دونن این موضوع که آدم بخواد از دوجنس داشته باشه ،یا حتی اولین بچه اش پسر باشه هیچ اشکالی نداره و سلیقه ای و طبیعیه.

اون گناهه و نادونیه که بگه اگه فلان جنس باشه سقط میکنم یا نمی‌خوام ، یا باعث عذابمه و ازین جنس حرفهای جاهلانه که خدا و انسان سالم نمی‌پسنده.

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2728

لابد بچه مچه بودن جوابت و دادن. دهه نودی 😅چه ربطی داره. الان همه چون فقط ۲ تا بچه میارن دوست دارن جفتش و داشته باشن. خود منم همینطور هستم. دوست داشتم هم دختر هم‌پسر داشته باشم. اونا چرت و پرت گفتن اصلا محلشون نده😁😁👌🏻👌🏻

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
لابد بچه مچه بودن جوابت و دادن. دهه نودی 😅چه ربطی داره. الان همه چون فقط ۲ تا بچه میارن دوست دارن ج ...

من دوست دارم هفت پسر داشته باشم هفتا دختر 😍😂😅

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
الهی خدا بهتون بده🙏🏻😁 الان چند تا دارید

فعلا یک پسر دارم الان نمیدونم باردارم یا نه اگر باشم دوست درم دختر بشه باز بعدیش پسر بشه باز بعدیش دختر الی آخر خخخخ😂

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
فعلا یک پسر دارم الان نمیدونم باردارم یا نه اگر باشم دوست درم دختر بشه باز بعدیش پسر بشه باز بعدیش د ...

الهی خدا حفظش کنه برات. منم وقتی اولین بچه دنیا اومد گفتم ۶ تا بچه میارم. دومی که پسر شد بس اذیتم کرد دیگه اسم  بچه میاد وحشت میکنم😅😅

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
2706