2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خودتو بزن به کمر درد و پا درد

اون تاپیک جذابو چرا ترکوندن😐😶😂

با افتخار دختر روستایی هستم🙆‍♀️دانشجومعلمم ترم ۴ کارشناسی پیوسته آموزش ابتدایی میخونم... برای شادی روح داداشم ی صلوات میفرستی🩵🥲
هر روز هر روز؟؟

البته مرد باید خودش درک داشته باشه من دوستم شوهرش کل کارای خونه رو انجام میده و حتی کارای بیرون خیلی خفنه

خاطراتی هست که آدم‌هایش رفته‌اند این خاطرات غم انگیز است، ولی آن خاطرات که آدم‌هایش حضور دارند اما شبیه گذشته نیستند بسیار دردناک تر است
اون تاپیک جذابو چرا ترکوندن😐😶😂

درک ندارن یه چی که خوبه 😂😂🤣🤣🤣🤣

خاطراتی هست که آدم‌هایش رفته‌اند این خاطرات غم انگیز است، ولی آن خاطرات که آدم‌هایش حضور دارند اما شبیه گذشته نیستند بسیار دردناک تر است
2738

ازش بخواه کم کم ی کارهایی ها بگو تا یاد بگیره خصوصا وقتی مهمون میاد برا اینکه تأثیر بزاری بگو عزیزم میشه فلان کار کنی 

یا 

مرسی گلم اگ فلان چیزا بیاری برام شعورش برسه دیگ باید بکنه اگر هم با این تفاسیر نکرد جزاون دستی ک نسبت ب فهمیدن مقاومت دارند بیخیالش شو

خودش باید بفهمه کمک کنه🤷‍♀️

مهندس نفت هستم🤩                                                 هرگز نخواب کوروش ای مهر آریایی بی نام تو وطن نیز نام و نشان ندارد👑❤      مامان دوتا نی نی دوقلو🥲😍❤      

از اول باهاش صحبت کن و طی کن

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
2706