2726

اگه بخوایم اونجودب نگاه کتیم که نود درصد مواد مصرفیمون تو ایران اصلاح نژاد شده و تراریخته است.

چیکار کنیم اصن؟

نه زیاد اهمیت نمیدم به قول خودت اکثرشون همینه

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

تا جایی ک بتونیم نمیخوریم 

مثل کنسروهای نخود و نخودفرنگی و ...

سویا میخوریم ک اونم در مقدار خیلی کم برنج هم فقط برنج استان فارس شمال سم زیاد میزنن و تراریخته هست 

سعی میکنیم رعایت کنیم مخصوصا مامانم اینا

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..
مرغ ذرت  سویا پنبه و متعلقاتش روغن اکثر حبوبات  برنج همه چی

هیچی نباید بخوریم

از دیگران شکایت نمی‌کنم..بلکه خودم را تغییر می‌دهمچرا که کفش پوشیدن راحت‌تر از فرش کردن دنیاست.

زیاد به ای چیزا توجه کنی ۹۰ درصد خوراکی ها رو باید بریزی اشغالی 

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....

اولا که بگم اصلاح نژاد با تراریخته خیلی فرق داره 

درموردش تحقیق کنید

دوما تو دنیا فقط چندتا چیز هستن که فعلا تراریخته هستن

یکیش خیلی از روغن‌های مصرفی‌مون هست

یکیش بعضی از انواع ذرت و پنبه هست که البته خداروشکر تو ایران این یه قلم نیس

و بعضی از خوراکِ دام‌ها متاسفانه تراریخته هستن 

اصلی‌ترین چیز الان تو ایران روغن‌های مصرفی هست

که هم تو صنایع کارخونه‌ای و تولید خوراکی‌های کارخونه‌ای زیاد مصرف میشن و ماها عملا با خرید مواد خوراکی کارخونه‌ای کلی روغن تراریخته مصرف میکنیم،یکیشم همین مصرف خونگی هست که خیلی از برندها،متاسفانه تراریخته هستن

ما روغن ارده کنجد مصرف میکنیم،گرونه واقعا فشار میاد،اما خب سلامتی مهمه

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگیتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)

چند وقت دیگ غیر تراریخته ام نمیتونیم بخوریم چ برسه ب تراریخته🥺

خدا عشق و نور و زیباییست 🖤 ای عشق مرا دریاب 🙏 برای شادی روح داداشِ ۲۵ سالم ک پرکشیده اگ دوس داشتی صلوات بفرست رفیق🖤🥀🖤🥀🖤
2706