2733
2734
عنوان

هزینه های تازه عروس دوماد

312 بازدید | 19 پست

الان با این قیمتا یه داماد بخواد خودش هزینه های عروسی اینا بده بدون کمک باباش یعنی باباش کمکش کنه ولی نکه بخواد خیلی روش حساب کنه

و هزینه ها در حد معقول باشه نه خیلی لاکچری ن خیلی خیلی معمولی

چقدر میشه

و اینکه هزینه خریدا شب یلدا با تزییناتش برا عروس خانوم چقدر میشه تقریبا

لطفا لایکم نکنین لایکم نکنین  لایکم نکنین  لایکم نکنین ریپم کنین خوشحال شم🥰🥰 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عروسی اگه داخل تالار باشه با آرایشگر عروس و ... میشه ن نزدیک 50 میلیون 

یلدا 1 یا 2 میلیون 

یه لحظه ای وجود داره که می تونیم زمین رو نجات بدیم و به جای بهتری تبدیلش کنیم و اون لحظه الان هست آب حیات زندگی ، طرفدار محیط زیست

یه باغ با غذا دستی دویست تومن و ورودی و اینا ۸۰ تومن با ۳۰۰ تا مهمون لباس عروس و تور و کفش و گل و لباس داماد و کفش و اینا ۶۰ تومن یه چیز معقول گل آرایی ماشین عروس و آرایشگاه دوماد و عروس و طلا برای عروس ۷۰ تومن دویست یا سیصد تومن

خاطراتی هست که آدم‌هایش رفته‌اند این خاطرات غم انگیز است، ولی آن خاطرات که آدم‌هایش حضور دارند اما شبیه گذشته نیستند بسیار دردناک تر است
2738

بستگی داره به نوع خرید

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....
یه باغ با غذا دستی دویست تومن و ورودی و اینا ۸۰ تومن با ۳۰۰ تا مهمون لباس عروس و تور و کفش و گل و لب ...

دویست یا سیصد میلیون میشه؟

واقعا؟🥲

تو خونه میخاین بگیرین

اره

رسم ما اینه هدیه های عروس که لباس زمستونی و میوه و اجیل و حتی برنج و گوشت و یک تیکع طلا کوچیک هست تزیین میکنیم میبریم

دویست یا سیصد میلیون میشه؟ واقعا؟🥲

البته اگه آشپز آشناتون باشه میتونید یه باغ اجاره کنید در حد چن نفر اشنا نزدیک رو دعوت کنید ارایش و اینا خودت لباس اجاره فوقش بشه ۲۰ تومن بیشتر هم خوش میگذره

خاطراتی هست که آدم‌هایش رفته‌اند این خاطرات غم انگیز است، ولی آن خاطرات که آدم‌هایش حضور دارند اما شبیه گذشته نیستند بسیار دردناک تر است
2706