2726
عنوان

فوووووری

124 بازدید | 10 پست

بچه ها شوهرم کارش نظامی هس شب شیفتش بود اما مانور خورد بهشون زنگ زدن بیا اعصتبش خیلی خورد شد منم نمیدونم میاد نمیاد چه موقع میاد غذا درست کنم نکنم چون اعصتبش خورذه دیگه جوابم نمیده

خب

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

که چه

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شما غذاتو درست کن، نهایتا زیرشو خاموش میکنی، وقتی اومد تا دست و صورت بشوره، گرمش میکنی دیگه گلم

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
این موارد رو زنگ بزن با خواهر یا مادرت درمیون بذار واقعا اینجا لزومی نداره بگی

از اونایی هستی که‌منتظر یکس با شوهرش دعوا کنی بیاد نظر بده ها عزیزم ب شما چه مگه مجبورت کردن بیای نظز بدی دخالت کن همه چی هستن بعضیا واقعا