2726
عنوان

وام بالای 100تا 150 میلیونی

2495 بازدید | 40 پست

سلام بچه ها از کدوم بانک میتونم بالای 100_150 میلیون تا سقف 200 تومن وام بردارم؟

شرایطشم اگر میدونید بگید

خودم کارمندم میتونم گواهی اشتغال بکار یا فیش حقوقی اینا ببرم

بانک قوامین میده؟

میخوام نهایتا ظرف 6 ماه وام بگیرم نمیتونم صبر کنم ی سال بگذره از سپردم بعد 200 تومن بخوان وام بدن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه سربزن به بانکی که حقوقت به اون واریز میشه.

اولش از طرف محل کار خودت یه نامه معرفی به بانک برای وام ببر

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...
2728
یه سربزن به بانکی که حقوقت به اون واریز میشه. اولش از طرف محل کار خودت یه نامه معرفی به بانک برای و ...

ب قوامین واریز میشه

نامه رو وقتی میزنن ک بخوان وام بدن

برم خود قوامین پرس و جو کنم؟

الان قوامین شده زیر مجموعه سپه ممکنه سپه هم بهم وام بده ؟

اول که باید گواهی کسر از حقوق ببرید نه اشتغال به کار  دوم یا گردش حساب یا پروانه کسب یا رو سند ...

گواهی کسر از حقوق مگه برای ضمانت نیست؟؟؟

رو سند خونه میتونم بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟سندو ببرم بگم چی؟ وام برای چی میخوام؟

چقدر باید قبلش پول به چه مدت بذارم سپرده بمونه؟

اول که باید گواهی کسر از حقوق ببرید نه اشتغال به کار  دوم یا گردش حساب یا پروانه کسب یا رو سند ...

وام چند درصد؟

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
خیلی عجیب و زیاد از آدم قسط و پول میگیره

همشون همینن عزیزم

من یه وام مسکن داشتم از سال 94 تا امسال کلا 18 میلیون بود ولی هر چی میدادم تموم نمیشد فکر کن امسال 11 میلیون و خورده ای مونده بود هر چی هم میگفتم میگفتن نه بازدهیه وامتونه ن جریمه فلانه هزار تا اسم میذاشتن روش

هفته پیش تسویه کردم همشو دادم یهو راحت شدم 

2706