2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام در مورد این پیام تون لطف میکنید برا منم بفرستید؟؟

به مدت چهل روز بعد از نماز صبح ۵۳ مرتبه ایه ی ۲۱ سوره ی مجادله بعدش بلافاصله ۱۱۰مرتبه ذکر یا شدید

بعد از نماز عصر ۵۳ مرتبه ایه ی ۶۵ سوره ی یاسین بعدش ۱۱۰ مرتبه ذکر یا قهار 

بعد از نماز اشا ۵۳ مرتبه ایه ی ۱۷۱ سوره ی بقره بعدش ۱۱۰ مرتبه ذکر یا رغیب

2731
به مدت چهل روز بعد از نماز صبح ۵۳ مرتبه ایه ی ۲۱ سوره ی مجادله بعدش بلافاصله ۱۱۰مرتبه ذکر یا شدید ب ...

سپاس گذارم از لطفتون 

اما در موردش کمی توضیح میدید ؟ 

که مثلا خودتون یا اطرافیان انجام دادند یا نه 

نیت چجوری بوده 

از چه فردی نقل شده 

یا اتفاقاتی حین انجام میفته یا ن 

از این دسته موارد 

ممنون میشم اگه بگید 

سپاس گذارم از لطفتون  اما در موردش کمی توضیح میدید ؟  که مثلا خودتون یا اطرافیان انجام د ...

اینو یه خانومی به من یاد داد که خودش سرکتاب قرانی باز مزکرد.من خیلی طلسم و مشکل داشتم.راستش من فقط بیست روز تونستم بخونم اما شرایطم در کل بهتر شد 

2738
اینو یه خانومی به من یاد داد که خودش سرکتاب قرانی باز مزکرد.من خیلی طلسم و مشکل داشتم.راستش من فقط ب ...

سلام مجدد 

ببخشید من شمارو با یک نفر دیگه اشتباهی گرفتم و سوال رو اشتباهی پرسیدم.

به کسی هم توصیه کردید نتیجه بگیره ؟؟

خودتون توی این ۲۰ روز اتفاقاتی توی خواب و بیداری افتاد سا ن؟

از کجا نگاه کردید 🙄

😑😑😑با اجازتون از همون جایی که قبلا نوشته بودم‌ رو کاغذ.

من همونی که خودم خوندمو و بهم گفته بودنو بهتون گفتم.نمیدونم ایشون چرا اینجور نوشتن 

سلام مجدد  ببخشید من شمارو با یک نفر دیگه اشتباهی گرفتم و سوال رو اشتباهی پرسیدم. به کسی ه ...

من خودم یه چهله ی سوره ی بقره خوندم بعدش بیست روز این دعاهارو خوندم.توی چهله ی بقره خواب جن میدیدم اوایل اذیتم میکردن.شبای اخر خواب دیدم یه جن اوم که کوچولو شده بود و من سرش رو بریدم.

2706