2410
2553
عنوان

چقدر آدمای تندرو عجیبن

264 بازدید | 16 پست

آدمای تندرو در هر جایگاه، با هر تفکری باشن نفرت انگیزن، امروز قرار بود مقالم رو جایی ارائه بدم در مورد مفهوم تمایز یافتگی و تاثیرش در موفقیت ازدواج، جالبه استادی که مقالم رو بهش ارائه میدادم نمیتونست تحمل کنه بحثم تموم بشه و مدام می‌پرید وسط حرفم، اول بحث در مورد نظریه ی بوین  بود آخرش درباره ی نظر اسلام، نظر بوین رو که گفتم، گفت داری فقط دیدگاه های غربی رو میگی و بحثت بیربطه، من با احترام گفتم قضاوت نکنید تا مقاله تموم بشه، ولی مگه میتونست مثل اسفند رو آتیش مدام ان قلت می‌آورد، برام عجیبه این حجم از بی خردی و انعطاف ناپذیری در فردی که تحصیلات بالایی داره، کی قراره بپذیرم آدما شبیه هم نیستن و میتونن مستقل از هم فکر کنن و حرف بزنن، دنیاشون اونقدر کوچیکه که فقط خودشون و هم مسلکاشون توش جا میشن، متاسفم برای فضای علمی دانشگاه ها و پژوهشگاهامون...

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...

همین تندرو بودن و نپذیرفتن اینکه هر کس میتونه اعتقاد و دلایل خودش رو داشته باشه داره به همه چیزمون ض به میزنه 

و متأسفانه متأسفانه تومجامع علمی و دانشگاهی هم فراوون هست نه تنها در اعتقاد و مسلک بلکه در شیوه آموزش هم همین طوره 

نور خواهی مستعد نور شو.... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم این ب چالش کشیدنا خوبه شما اگه عقیده ای داری ک فک میکنی درسته باید بلد باشی ازش دفاع کنی

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2720

به تدریج یاد میگیری که باهاشون کنار بیای. این افراد اصلا معنی نقد و بحث رو نمیفهمن.

در مودر همه چیز

یادت باشه هرگز با یک خوک کشتی نگیر

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)
بنظرم این ب چالش کشیدنا خوبه شما اگه عقیده ای داری ک فک میکنی درسته باید بلد باشی ازش دفاع کنی

اینایی که استارت میگه اصلا چنین حقی رو برای امثال ما قائل نیستند همشون دیکتاتور های کوچیک در رابطه با عقیده ، جایگاه ، فکر و فرهنگ و ...هستند.

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)
اینایی که استارت میگه اصلا چنین حقی رو برای امثال ما قائل نیستند همشون دیکتاتور های کوچیک در رابطه ب ...

خب دراونصورت ک هیچی ب قول خودت کشتی نگیره خیلی بهتره

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ایراد اصلی در هنر ارائه شما نهفته است ، وقتی داری مطلبی ارائه میدی باید در ابتدا یه خط مشی برای شنونده مشخص کنی تا بدونه قراره درباره چی بشنوه و به چه ترتیب چه مطالبی رو بازگو میکنی قاعدتا شما باید در ابتدای ارائه میگفتی در این مقاله از دیدگاه بوین و دیدگاه اسلام به این موضوع پرداخته شده که هر کدوم رو به ترتیب بررسی میکنیم 

اینجوری به شعور و وقت مخاطب بیشتر احترام میذاری، مسلما اگر ابتدا مقاله ات رو با نظر اسلام شروع میکردی به غیر از استادت یه عده دیگه ای به خودشون میپیچیدن 

بحث یک طرفه به دنیا نگاه کردن برای همه پیش میاد و باید بپذیریش که اگه میخوای نظر مخاطب رو جلب کنی اول باید بتونی پای بحث نگهش داری

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2714
ایراد اصلی در هنر ارائه شما نهفته است ، وقتی داری مطلبی ارائه میدی باید در ابتدا یه خط مشی برای شنون ...

عزیزم من پنج ساله تو پژوهشگاه کار میکنم، زیاد ارائه ی بحث دادم،همینطور که فرمودین، شیوه ی ارائه اینه که اول خط مشی کلی بیان بشه، برای این بحث اول نیاز بود نظریه ی بوین رو کامل باز کنم بعد برم سراغ نظر اسلام تا مفهوم تمایز یافتگی معنا نشه نمیشه بر اساس هیچ دیدگاهی تبیین‌ش کرد، این استاد بر اساس پیش زمینه قبلی که از دیدگاه من داشتن صرف نظر از محتوا شروع کردن به قضاوت و تاب تحمل نداشتن تا پایان بحث منتظر بمونن

اینایی که استارت میگه اصلا چنین حقی رو برای امثال ما قائل نیستند همشون دیکتاتور های کوچیک در رابطه ب ...

دقیقا، اینا تحمل ندارن منی که تا حدودی در یک سری موارد با هاشون هم نظر هستم رو بپذیرن چه برسه مخالفشون رو، انگار توی قلعه زندگی میکنن و نمیدونن تو دنیا چه خبره

دفاع کردم محکوم شدم به سرسختی، و البته که این قضاوت ها برام مهم نیست

دفاع کردم محکوم شدم به سرسختی، و البته که این قضاوت ها برام مهم نیست

کار خوبی میکنی ادمی ک مغزش بستس و دیکتاتوره همون بهتر ک اهمیت ندی

2706