2737
2734

من یه خواهر شوهر دارم ۱۶ سالشه .وقتی میریم بیرون یا جایی به محص اینکه میبینه من پیش شوهرم نیستم مثلا خم شدم یا یه لحظه سمت بچمم یا.. میره با شوهرم عکس سلفی یا عکس خانوادگی بدون من میگیره الان یکسال این رفتار میبینم شما بودین چکار میکردین به شوهرم میگه میگه تو این جوری فک میکنی حالا یه عکس اخه چرا دزدکی باید بگیره؟؟

وقتی یه نفر میخاد با حرفاش ناراحتتون کنه خونسرد باشید و آرامشتون رو بهم نریزید اون هدفش بهم ریختن آرامش و اعصاب شماست پس نباید این اجازه رو بهش داد..

به شوهرم میگم 

..میگه تو این جور فک میکنی

وقتی یه نفر میخاد با حرفاش ناراحتتون کنه خونسرد باشید و آرامشتون رو بهم نریزید اون هدفش بهم ریختن آرامش و اعصاب شماست پس نباید این اجازه رو بهش داد..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ولش کن بچه س  چیکارش داری

رفتاراش بچه گانه نیست حرفاش بچه گانه نیست .. اندازه یه زن هفتاد ساله میدونه .. 

دوستان سنش کمه اره ولی رفتاراش و حرفاش از من بزرگتره .. 

2738
اصلا محلش نزار بزاراونقدربگیره خسته شه حتما حساسیت نشون دادی همش که نبایدبچسبی به شوهرت

من اصلا چیزی نمیگم. 

عقده داره طفلی

اخه چقدر عقده

اول اینکه

مگه شما ۲۴ ساعت به همسرت چسبیدی

بد برداشت نکن

آخه گفتی تا یه لحظه برا بچه و یا روت اونور....

دوم اینکه

به کسی برنخوره ولی دخترای این سنی واقعا حرص درار شدن

به جرات میگم همه کاراشونم از عمد هست اکثرا

حمله نکنیدبهم ..

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت           
میخواد باهمسرت عکس بندازه شما توعکس نباشی واضحه یرامنم همینه

شما چه عکس العملی دارین

دوستان سنش کمه اره ولی رفتاراش و حرفاش از من بزرگتره .. 

عزیزم اون هفتاد ساله است درست ولی تو چرا زن بالغ متاهل و بچه دار باید دغدغه ات عکس انداختن یه نوجوان شانزده ساله باشه اصلا بر فرض عمدی می کنه تو نباید واکنشی نشون بدی و سطح ات رو بیاری پایین

پسرم امیررضا و دخترم آیسان نفسهای من و باباشون هستن  خدا جونم حفظ شون کن برامون آمین  
اول اینکه مگه شما ۲۴ ساعت به همسرت چسبیدی بد برداشت نکن آخه گفتی تا یه لحظه برا بچه و یا روت اونو ...

نه نچسبیدم ولی وقتی بیرون هستیم داریم راه میریم دست تو دست یا کنار هم هستیم دیگه.با اونا که راه نمیرم 

2706