2733
2734

مادرش پول لازم داشت البته مام دم عروسیمونه و خودمون دستمون خالیه و خانوادش ریالی کمک نکردن و الان مادر جونش به فکر تغیر دکوراسیون افتاده و از شوهرم پول خواست و گفت وامو گرفتیم بهت پس میدیم که تجربه ثابت کرده هيچوقت از شوهرم پول قرض گرفته پس نداده... و الانم میتونه وام بگیره... ما نمیتونیم هزینه عروسیمونو بدیم به خانم بره واسه خودش دکوراسیون جدید کنه... عوض کمکش فقط بلده بکنه

منم هرچی ب شوهرم گفتم ب خرجش نرفت و دعوامون شد و من خودمو زدم از دستش... 

بعدش ک رفت خونشون خیلی عصبانی بود میگفت چرا خودتو زدی و... مادرشم شنیده بود و گفته بود اصلا نمیخوام پولتو میرم از کس دیگه میگیرم 

شوهرمم با داد گفته بود ک اصلا ولم کنید میرم طلاقش میدم این چه زندگیه و.... 

از وقتی اینارو فهمیدم حالم بده... 

خودش به چیز خوردن افتاد ولی منو جلوی مادرش خراب کرد... 

حالم خوش نیست... 

حق با کیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حق باشماست ولی رفتارتون درست نبوده .خودزنی دیگه چه صیغه ایه . عیبی نداره به نظرم حالا که گفته نمیخوام دیگه نگو حالا اشکال نداره .یعنی کوتاه نیا اگر همسرت راضی شده کوتاه نیا و برای عروسیتون خرج کن 

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم   
2738

دلم برا مردایی که بین زن و مادرشون میمونن میسوزه

یبار دیدم عموم (فقط جلو من کسی دیگه نبود) دو دستی میزد تو سره خودش 

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

حق با تو عزیزم  ولی اگه اونجوریه بگو بیا طلاقم بده  تا دیگه یاد بگیره از اون حرفا نزنه

مهربان تر از اونی هستم که فکرشو میکنید.  عاشق مهربانی و محبت کردن هستم. ❤️دختر قشنگم وقتی که به دنیا اومدی اولین چیزی که از مادرت یاد میگیری دوست داشتن  و مهربانی است❤️

درسته که شاید حق داشتید، ولی در این حد مخالفت کردن کار خیلی اشتباهیه اونم وقتی هنوز سر زندگی خودتون نرفتید البته بعدشم اینجوری مخالفت کردن اشتباهه خودت رو شبیه بیمارهای روانی نشون میدید با خودزنی

به نظرمن حق با تو

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
دلم برا مردایی که بین زن و مادرشون میمونن میسوزه یبار دیدم عموم (فقط جلو من کسی دیگه نبود) دو دستی ...

برای نی نیت دعا کردم

مهربان تر از اونی هستم که فکرشو میکنید.  عاشق مهربانی و محبت کردن هستم. ❤️دختر قشنگم وقتی که به دنیا اومدی اولین چیزی که از مادرت یاد میگیری دوست داشتن  و مهربانی است❤️
2706