2703
2553
عنوان

مامانم بیست روزه اینجاست و شوهرم ........

176348 بازدید | 359 پست

با همسرم به خاطر یه چیزهای که الان بگم گزارش می‌زنند و زناشوئی هست چون مادرم ۲۰ روزه اینجاست و......دعوامون شد ورفت سر بچه بود البته ولی اصلی ترش اون مسئله است بعدش منم سر مامانم خالی کردم چون تو همه چیم دخالت میکنه تو بچه داریم تو شوهر داریم شوهرم حرفه‌ای مامانم میشنوه میشه یه ادم دیگه همه اش غر میزنه مامانم تو این ۲۰ روز گند زده به زندگیم 

چرااینقد زیاد مونده مادرت گناه داش حالا تحمل میکردی بره

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

چرا۲۰روزاومده من اصلاطاقت مهمون ندارم خودمم هرجابرم یکی دوروزه برمیگردم اصلاطاقت ندارم

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

سربچه خالی کرده؟؟

خوب بگویکم جلوی اون کوفتیتووبگیر...بحالااگه مادرخودشم بودایتطوری میکرد؟؟؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
2706