2204
2217

یه شب بیدار بمون ببین کدومش باحاله

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت میدونی من آدم صبوری نیستم..فقط بگو کی؟! تا کی باید صبر کنم؟ چرا باید هرماه که پریودمیشم چشام بارونی شه..چرا بایدبا حسرت به شکم زنای حامله نگاه کنم؟گناه من چیه؟ خودت دلمو شاد کن.. با تمام وجودم منتظر معجزه قشنگتم...

صد در صد شب ها نی نی سایت باحال تره 

دیشب ساعت ۳ خوابیدم درگیره یه پروژه کاری بودم باید تحویل میدادم 

ساعت ۵ هم بیدار شدم آماده شدم رفتم سر کار  

مهندس نفت هستم🤩❤                              مدت هاست برایت چیزی ننوشته ام زندگی مجال نمی دهد:غم نان!    با وجود این می دانی نفسی که میکشم تو هستی خونی که در رگ هایم می دود و حرارتی که نمیگذارد یخ کنم امروز بیشتر از دیروز دوستت دارم و فردا بیشتر از امروز و این ضعف من نیست قدرت توست(شاملو)❄🤍🦋  ////////////    ‹ قوی باش ، چون خدا فقط کسی رو به لبه پرتگاه میرسونه که ؛ قدرت پرواز رو داشته باشه ... ›👋🏻        روز های بهتری در راهه...❄🪐❤///////      

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2215

داشتم فکرمیکردم به زخم زبون مادرشوهرم. به شوهرم میگفت مثل داییت نباش زنداییت داییتو یاد داد سالها با خواهرلش بد بود و حسرت برادر به دلمون موند. یعنی من یادشوهرم میدم .بخدا ماشینم همیشه دسته خواهرشوهرمه. اون یکی خواهرشوهرم لز مادرشوعرم قهره با اینکه دعوامون میکنه من میرم سرمیزنم بهش و اون یکی خواهرشوهرم با این همه سنگ اندازی برای زندگیم اما باز احتراامشو دارم. من حاملم نمیبخشمش

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚 صلوات برای سلامتی نی نیم❤ الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2050

من تا۲ونیم بیدار بودم...خوابم نمیومد:(

چطوری دست میذارید روی نقطه ضعف‌های هم؟ من وقتی نقطه ضعف یکیو میدونم همش استرس دارم نکنه تو حرفام ناخوداگاه چیزی بگم اون فک کنه عمدی بوده ناراحت شه...
داشتم فکرمیکردم به زخم زبون مادرشوهرم. به شوهرم میگفت مثل داییت نباش زنداییت داییتو یاد داد سالها با ...

خواهرم خمش خواهر شوهر شد عه ولشون کن یکمم زندگی کن برا خودت

Benim nebzim senin gülmelerinle atıyor♥

دیشب برام تولد گرفتن کلا خواب از سرم پرید. ۳.۵ خوابیدم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2051