2737
2734
گلم میشه برامنم بگی حرفایی که دیشب بهم زد از ته دلش بود یا از روی عصبانیت؟ امروز باهام حرف میزنه؟ ...

از روی عصبانیت گفته ولی واقعا دوستت داره یه بحث طولانی بین تو و اونه که اون رو شدیدا خسته کرده سعی کن دیگه درمورد این موضوع باهاش بحث نکنی بهش یکم مهلت بده

قرآن بزرگترین نعمت خداوند به بنده اش است هروز ۵۰ آیه از قرآن بخوانید و خود و زندگیتان را ایمن کنید❤🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

@بهااااااااره۶۴۵۷   میشه بیاین لطفا حس ات رو بگی زن داداشم چی میاره

یه دختر خوشگل

قرآن بزرگترین نعمت خداوند به بنده اش است هروز ۵۰ آیه از قرآن بخوانید و خود و زندگیتان را ایمن کنید❤🙏
@بهااااااااره۶۴۵۷    گلممم میشه بگی به اونی ک میخام برسم میرسم یا ن کی خبری ازش 🙂🙏🏻 ...

آره میرسی عزیزم فقط خانوادش یکم گیر و گور دارن صبر کن بزودی اوضاعش مساعد میشه میاد جلو

2731
یه دختر خوشگل

عزیزم توروخدا جواب منو بده واجبه

نی نیم سالمه؟ اون لک از چی بود؟

رفتم دستشویی ی لکه قهوه ای دیدم نمیدونم از واژن بود یا پشتم 

وقتی روشنایی های منو خاموش میکنی؛ بعدش از تاریکیم شکایتی نداشته باش...
آره میرسی عزیزم فقط خانوادش یکم گیر و گور دارن صبر کن بزودی اوضاعش مساعد میشه میاد جلو

وایییی فداتشم🥺♥️

میشه بگی چه مدت دیگه بر میگرده و اینکه حسش نسبت به من چیه سوال آخرم بود شرمنده اذیتتون کردم 😍🙏🏻🙏🏻

خستمه:/
وایییی فداتشم🥺♥️ میشه بگی چه مدت دیگه بر میگرده و اینکه حسش نسبت به من چیه سوال آخرم بود شرمنده اذ ...

دوستت داره تا عید نوروز میاد

عزیزم توروخدا جواب منو بده واجبه نی نیم سالمه؟ اون لک از چی بود؟ رفتم دستشویی ی لکه قهوه ای دیدم ن ...

آره گلم نی نیت سالمه نترس

اون لکه برای معاینه ایه که شدی

2738
عزیزدلم امکان داره زودتر بیاد مثلا حداقلش چقدره خفه شدم از گریه 

آره برای دیدنت که صد در صد تا شب یلدا میاد من منظورم برای صحبتهای رسمی با خانوادش تا عید میان

آره برای دیدنت که صد در صد تا شب یلدا میاد من منظورم برای صحبتهای رسمی با خانوادش تا عید میان

آها مرسییییی خوشگلم😍😍😍♥️

خانواده هامون ک خیلییی مخالفن خانواده من با تیر میزننش چجوری میاد🥺

انشالله تاپیک اومدنشو بزنم تگت کنم خوش خبرم

آها مرسییییی خوشگلم😍😍😍♥️ خانواده هامون ک خیلییی مخالفن خانواده من با تیر میزننش چجوری میاد🥺 ان ...

انشالله گلم

ولی یه اتفاق خوب میوفته که مادرش اینا راضی میشن میان‌

اصلا هم خودتو خیلی ذوق زده نشون نده جلوشون خیلی متین و با کلاس باش تو روز خواستگاریت

انشالله گلم ولی یه اتفاق خوب میوفته که مادرش اینا راضی میشن میان‌ اصلا هم خودتو خیلی ذوق زده نشون ...

چشم خوشگلم تا شب یلدا میاد دیدنم یا زنگ میزنه آخه ما فقط مجازی باهم بودیم و همو از نزدیک ندیدم

2706