2204
2217

حس ششمیا خوابن

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت میدونی من آدم صبوری نیستم..فقط بگو کی؟! تا کی باید صبر کنم؟ چرا باید هرماه که پریودمیشم چشام بارونی شه..چرا بایدبا حسرت به شکم زنای حامله نگاه کنم؟گناه من چیه؟ خودت دلمو شاد کن.. با تمام وجودم منتظر معجزه قشنگتم...

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2215

ببین حس ششم دروغ محضه پریروز دوتا ازاین حس ششمیا یه جیز پرسیدم دوتاشون اشتباه پیش بینی کردن من کل اونروز روناراحت و دپ بودم..واصلا اونچیزی که اونا گفتن نشد

..خودتو بااینا سرگرم نکن

.میشه برای حاجت دلم وگرفتاریم صلوات بفرستین😔
2050
ببین حس ششم دروغ محضه پریروز دوتا ازاین حس ششمیا یه جیز پرسیدم دوتاشون اشتباه پیش بینی کردن من کل او ...

لابد پیش قلابیهاش رفتی وگرنه من کسی رو که تگ کردم تاحالا چندتا چیز با کاربری قبلیم ازش پرسیدم ودرست گفتن

لابد پیش قلابیهاش رفتی وگرنه من کسی رو که تگ کردم تاحالا چندتا چیز با کاربری قبلیم ازش پرسیدم ودرست ...

نمیدونم والا اونام توی همین سایت بودن وکلی همه توتاپیک سرودست میشکوندن که جوایشونو بده

.میشه برای حاجت دلم وگرفتاریم صلوات بفرستین😔
گلم میشه برامنم بگی حرفایی که دیشب بهم زد از ته دلش بود یا از روی عصبانیت؟ امروز باهام حرف میزنه؟ ...

از روی عصبانیت گفته ولی واقعا دوستت داره یه بحث طولانی بین تو و اونه که اون رو شدیدا خسته کرده سعی کن دیگه درمورد این موضوع باهاش بحث نکنی بهش یکم مهلت بده

قرآن بزرگترین نعمت خداوند به بنده اش است هروز ۵۰ آیه از قرآن بخوانید و خود و زندگیتان را ایمن کنید❤🙏
@بهااااااااره۶۴۵۷   میشه بیاین لطفا حس ات رو بگی زن داداشم چی میاره

یه دختر خوشگل

قرآن بزرگترین نعمت خداوند به بنده اش است هروز ۵۰ آیه از قرآن بخوانید و خود و زندگیتان را ایمن کنید❤🙏
@بهااااااااره۶۴۵۷    گلممم میشه بگی به اونی ک میخام برسم میرسم یا ن کی خبری ازش 🙂🙏🏻 ...

آره میرسی عزیزم فقط خانوادش یکم گیر و گور دارن صبر کن بزودی اوضاعش مساعد میشه میاد جلو

یه دختر خوشگل

عزیزم توروخدا جواب منو بده واجبه

نی نیم سالمه؟ اون لک از چی بود؟

رفتم دستشویی ی لکه قهوه ای دیدم نمیدونم از واژن بود یا پشتم 

روز هشتم محرم آزمایشم مثبت شد و ب لطف خدا و امام حسین منم مامان شدم 🥺لطفا ی صلوات برا فندقم بفرستید🥺❤💋
2051