2410
2553

خانوما من اقدام ب بارداری کردم و ی ساله ک نمیشه و قبلا کیست داشتم ولی کاملا پاک شدن و الان کیست ندارم دکتر برام از روز ١٤ پریود گفته دوفاستون بخور یکیش صبح و یکیش شب  و تا ٢٦ پریود و همراهش ویتاگنوس هم داده بنظرتون این دوفاستون برای بارداری نیس و تنظیم پریوده ینی بازم پری میشم و یا برا بارداری هست این قرصا و ضخامتم در ٣ پریود ٥ میلی هست ینی زیاده 

تورکم

ویتاگنوسو گفته از کی بخوری؟ طریقه مصرفش؟

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای ارامش زندگی و حاجتم یه صلوات بفرستین... خدایااااا شکرت منم مامان شدم. خودت نگهدار و مواظب تو دلیم باش.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

ببین دوفاستون و تنظیم پریودی برای حاملگی خیلی مهمه

پریودی منظم بشه ینی تو تخمک هایی داری ک آزاد میشن

پس خیلی مهمه منظم باشی دوفاستون هم قرص خیلی خوبیه اگ پریودیت تنظیم نیست اینو همیشه مصرف کن تا باردار بشی

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️

دوفاستون برای اینکه اگه حامله بشی جای نی نی محکم می‌کنه اگه نشی به موقع پریود میشی 

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
ببین دوفاستون و تنظیم پریودی برای حاملگی خیلی مهمه پریودی منظم بشه ینی تو تخمک هایی داری ک آزاد میش ...

ن پریودم خیلی منظمه فقط دو روز مونده ب پریود نزدبکی داشته باشم زود پری میشم نمیدونم از چیه 

تورکم
2714

مصرف دوفاستون و ویتاگنوس باهم ایرادی نداره یعنی؟ اخه شنیدم ویتاگنوس رو نباید با قرصای هورمونی خورد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای ارامش زندگی و حاجتم یه صلوات بفرستین... خدایااااا شکرت منم مامان شدم. خودت نگهدار و مواظب تو دلیم باش.
مصرف دوفاستون و ویتاگنوس باهم ایرادی نداره یعنی؟ اخه شنیدم ویتاگنوس رو نباید با قرصای هورمونی خورد

دکترم بهترین دکتر تبریزه برا همه اینطوری مینپیسه ینی باید ویتاگنوس رو بنویسه ن اشکالی نداره فقط نباید با ال دی و ضدبارداری خورد

تورکم
دکترم بهترین دکتر تبریزه برا همه اینطوری مینپیسه ینی باید ویتاگنوس رو بنویسه ن اشکالی نداره فقط نبای ...

چه خوب. من نمیدونستم. این ماه دوفاستونو قطع کردم‌. اما ویتاگنوس در کل خوبه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واقعا فک کنم من رحمم ضعیفه ک نمیمونه برام

به منم دکترم این ماه ویتاگنوس و دوفاستون و لتروزول داده 

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
به منم دکترم این ماه ویتاگنوس و دوفاستون و لتروزول داده 

ویتاگنوسو تا چه روزی میخوری و دوفاستونو چی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ویتاگنوسو تا چه روزی میخوری و دوفاستونو چی؟

ویتاگنوس واسه یک ماه داده روزی ی دونه ....دوفاستون هم از روز چهارده پریود به مدت ده روز ...

2706