2703
2553

سلام دوستان من ۴۵ روزه زایمان کردم 

الان یک هفتس براش گهواره گرفتم فقط توی روز میزارمش توش بهم میگن نکن بچت عادت کنه به گهواره دیگه  هرجا بری باید گهواره شم با خودت ببری توش بخوابونی  بعد نمیزارن شبا بزارمش توش  میگن نه انقدر در گوش شوهرم خوندن که الان شبا میخوام بزارمش توش شوهرمم نمیزاره 

موندم چیکار کنم  از طرفی هم ترس گرفته منو که اگه برم جایی نتونم گهوارشو باخودم ببرم تکلیفم چیه اونوقت برای گهواره بی قراری نکنه 

کل روز میزارمش توش ولی شبا پیش خودم میخوابونمش  بچه اولمه زیاد وارد نیستم میشه راهنمایی کنید چیکار کنم مرسی 

تعداد رای : 3
نظرسنجی
۱
2
66%
۱
1
33%

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

دختر منم چهل روزشه از اول گذاشتم تو گهواره جایی هم میرم کریرش رو می برم تا الان که عادت نکرده به گهواره

پسرم امیررضا و دخترم آیسان نفسهای من و باباشون هستن  خدا جونم حفظ شون کن برامون آمین  

خیلیا رو دیدم عادت داشتن رفتیم مهمونی از بس بچه ی مهمونشون گریه میکرد و از حال میرفت مهمونی کوفتمون شد طرف هم راضی نمیشد تو ملافه بزاریمش یکم تکونش بدیم شاید طفل آروم شه

نه عادت نمیکنه اصلا جدی نگیر.بچه رو پیش خودت میذاری خیلی مراقب باش.منطقیش اینه بچه تو گهواره بخوابه...پدرومادر روتخت خودشون..هی بچه رو چک کنن.گهواره کنار تخت مادر باشه.روزا میتونی تو گهواره نذاری چون بیداری.

2714

آره کاملا عادت میکنه و بعدا هم خودت اذیت میشی هم یچه

سعی کن از الان ک نوزاده مثلا موقع خواب سرشو یا گوششو نوازش کنی تا عادت کنه بخابه

مادربزرگم میگف:هرموقع از خدا ناامید شدی حتما شیطون بغلت کرده!وقتی سایه شیطون نزدیک دیدی فوری بایست.سر سجاده بایستی و قامت ببندی قد شیطنتش بهت نمیرسه.فقد دست روی گوش هاش میزاره تا صدای لبیک گفتن به درگاه حق نشنوه.سجده که طولانی شد بدنش از تقلای بلندکردنت درد میگیره.ذکرتو بلند بگو بزا اون جیغ بکشه که نشنوه.کر و کور و فلجش کن حتی اگه تن خودت رو به ناتوانی بود.. ❤love it or leave it...❤.یا بهش عشق بورز یا ترکش کن❤
دختر منم چهل روزشه از اول گذاشتم تو گهواره جایی هم میرم کریرش رو می برم تا الان که عادت نکرده به گهو ...

میگن بشه دوسه ماهش بی قراری میکنه نمیدونم منم تجربه ندارم

بچه فوق فوقش تا ۶ ماه بیشتر تو گهواره نمیمونه چون غلط میخوره .بعدش مگه وقت میکنی جایی هم بری.تازه اگه تو گهواره باشه خیالت راحتتره و رو زمین نیست که بچه مچه ای چیزی اذیتش کنه

آره صد درصد عادت میکنه,دختر منم به نی نی عادت کرد پنج ماهو نیم بود گرفتم ازش  یولی گریه میکرد چقد اذیت شد تا گرفتیم ازش

الیسا زندگی مامانیش و عشق باباییشه,تولد  زندگیم ۹۷/۸/۱۹   
2706