2726
عنوان

حستون به سنتون چيه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 69 پست
نميتونم واسه بجه يكي ديگه مادري كنم

بنده خدا مادرش دستش از دنیا کوتاهه. طلاق که نگرفته. خیلی از دخترهای مجرد به بهزیستی درخواست فرزند خونده می‌کنن.  در کل روحیه آدم‌ها با هم فرق داره. من خیلی فاز اینایی که فک می‌کنن بچه‌ خودشون قرار موجود خاص و شاخی بشه  درک نمی‌کنم. در کل روحیه آدم‌ها با هم فرق داره.

گل سرخم چرا پژمرده حالی؟         بیا قسمت کنیم دردی که داری بیا قسمت کنیم، بیشش به من ده                                        که تو کوچک دلی، طاقت نداری!  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا ؟؟ حس نميكني واسه ازدواج كسي سن مارو نميپسنده؟؟ 😔😔 خواستگار دارم ولي نميدونم چرا اينجور فكر ...

زندگی جریان داره، باید جلوتو نگاه کنی ن اینکه برگردی همش به گذشته فکر کنی، تو چرا به خواستگارایی ک جواب منفی دادی فکر میکنی و اونارو زیر نظر داری؟! 

به نظرم تو خودت خودتو پیر و افسرده میکنی

2728

حس پیری خسته و دلمرده ام حس جوانی دیگه ندارم ولی ظاهرم رو حفظ میکنم چون حوصله چرندیات مردم رو ندارم

مجردم 36سالمه

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
گفتی همه منو می‌خوان واس همون

نه حس جوونی رو گفتم وقتی اون سنی بودم حس میکردم از من زیباتر وخوش هیکل تر نیست و همه چشمها روی منه،الانم همون حس رو دارم درحالیکه پوستم دیگه شاداب نیست وهیکلم از ریخت افتاده