2737
2734
عنوان

شوهرم دوبستع قرص خورد

| مشاهده متن کامل بحث + 804 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا این چه حرفیه بعد عقد خرج زن به عهده همسرشه.  درهر صورت تقصیر دوتاشون

پس اگه اين حق رو داره حق هم داره چهار تا زن بگيره

بس كنيد اين انتظارات مسخره رو

پسر بيچاره گناه نكرده كه ميخواد زن بگيره 

دهنش رو سرويس ميكنن

انتقاد سازنده تون رو براي خودتون نگه داريد😉فقط خانم هاي بالاي ٣٠سال استثنا هستن😅
2728
دست بزن داره و هنوز موندی تو این رابطه دختر تو ارزشت بیشتر از اینه ها غرور خودتو خورد نکن

مگه قراره تاکتک میخوره بره طلاق بگیره اگراینجوری بود هیچکس زندگی نداشت منم توعقدسر جریاناتی کتک خوردم ولی الان زندگی خوبی دارم خداروشکراگرقراربود طلاق بگیرم که همه زندگی هاپاشیده میشد

بهتره بعد اینکه آروم شدین بشینید منطقی حرف بزنید بعد تصمیم بگیرید

اخه چقدر عید عقد کردم از اونموقع همش خانوادش بهم یی احترامی کردن همش گینه شده تو دلم باباش بهم گفت 

....دهن مادرت

سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ!:)😎
پدرش گفت دوسپسر دارم منم میخوام جدا شم 

ميخواستي بگي ثابت كن

من هرزه نيستم كه بهم تهمت ميزني

شوهرت كه نگفته اين حرفو 

انتقاد سازنده تون رو براي خودتون نگه داريد😉فقط خانم هاي بالاي ٣٠سال استثنا هستن😅
2738
مقصر خودتي راستي ميگه ديگه رفتي خرجت رو ميده زبونت هم درازه واسه دعوا والا منم بودم از دستت خل مي ...

زن علیه زن 🤦🏻‍♀️

وقتی کسی ناراحته بدترش نکنیم 

لطفا اگه حرفات کمکی نمیکنه به اسی چیزی بهش نگو خودش الان ب اندازه کافی ناراحت هست🤦🏻‍♀️

پس اگه اين حق رو داره حق هم داره چهار تا زن بگيره بس كنيد اين انتظارات مسخره رو پسر بيچاره گناه نك ...

آها پس خانومه هم حق داره دهن شوهرش رو سرویس کنه   هرموقع تونست  نیازهایی یه زن رو برآورده کنه بره بگیره 

چندهمسری مناسبه حیوون توی جنگله. نه انسان که اشرف مخلوقات😁

زن علیه زن 🤦🏻‍♀️ وقتی کسی ناراحته بدترش نکنیم  لطفا اگه حرفات کمکی نمیکنه به اسی چیزی بهش ن ...

نسخه جدايي بپيچم عين بقيه؟

من سعي ميكنم زاويه ي ديد مقابل باشم 

2706