2726
عنوان

شوهرم دوبستع قرص خورد

804 بازدید | 57 پست

اگه میخواین بگید دروغه برید بیرون بخدا حال خودم بده از صبح سرپدرشوهرم دعواس تاپیک های قبلی مراجعه کنید سه بار آشتی کردیم ولی من باز دلم اروم نگرفت باز دعوا کردم با شوهرم اومدیم بخوابیم بازم گفتم نمیخوامت از دست تو خانوادت خسته شدم فردا صبح همین که پاشدم میرم گفت بسه من عقدم خونه ای که با شوهرم تازه خریدیم میمونم شوهرم گفت خونه مامانم اینا که نمیخوای بری شام ناهار بخوری خرجمون زیاد میشه اونوقت نمیتونم عروسی کنم برو پیش خانوادت هم پول برق هم گاز هم آب هم پول خوردنمون اونوقت چجوری من پول جمع کنم عروسی کنیم گفتم اگه برم هم پیش خانوادم بازم همون اش همون کاسه بازم دعوا میکنیم حالا پیش همیم دعوا میکنیم پشت گوشی بدتری نه باید تموم کنیم این رابطرو😭تا اینو گفتم کتکم زد بعد رفت دوبسته قرص سرما خوردگی خورد چیزیش نشه؟یه عالمه گریه کردم یه۶تاشو بالااورد بقیش موند میگه توروخدا اذیتم نکن همش حرف رفتن نزن 

سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ!:)😎

نه هیچی نمیشه به زور بفرستش بالا بیاره

قصه عشقی که میگم قصه لیلی مجنونه🖤با یه روایته دیگه لیلی جای مجنونه🖤مجنون سر عقل اومده شده آقای این خونه🖤تعصب و یه دندگیش کرده لیلی رو دیوونه🖤دیوانه تو بودن هم عالمی دارد🖤🖤🖤...                                                                                   نامم را از یاد مَبَر...من با صدایت نفس میکشم🖤.                                                                                                                                                           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مقصر خودتي

راستي ميگه ديگه

رفتي خرجت رو ميده زبونت هم درازه واسه دعوا

والا منم بودم از دستت خل ميشدم

انتقاد سازنده تون رو براي خودتون نگه داريد😉فقط خانم هاي بالاي ٣٠سال استثنا هستن😅
دست بزن داره و هنوز موندی تو این رابطه دختر تو ارزشت بیشتر از اینه ها غرور خودتو خورد نکن

ببخشید اسی(شوخی), از کجا میدونی ارزشش بیشتره ؟🤣

برای دو روز در هفته نباید نگران بود: یکی دیروز یکی فردا
مقصر خودتي راستي ميگه ديگه رفتي خرجت رو ميده زبونت هم درازه واسه دعوا والا منم بودم از دستت خل مي ...

پدرش گفت دوسپسر دارم منم میخوام جدا شم 

سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ!:)😎
2706