2237
2217

اخر این ماه تولدمه ...رسما میشه 30سالم 

هنوز 29سالمه...از ورود به 30میترسم .انگاری خیلی میخوام بزرگ بشم 

هنوز کارام و سلایقم و رفتارام مثل نوجوونهاست

دوسه تا تار موی سفید دارم 

اونا ک 30رو رد کردین خیلی فرق کرد؟؟؟

ميرى تو ٣١

من هم در آرزوى فرزندم اما نه به دلايل فيزيكى، به دليل اينكه اينجا فعلا جاى قشنگى نيست كه بخواهم فرزندى را به اين سرزمين هديه بدهم. بزرگترين فداكارى من براى فرزندم اين است كه با نياز مادر شدنم ميجنگم ...كاربر از سال ٩٥

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2240
2238
ميرى تو ٣١

هَمرهِ موج میـ شَوَم راهیِ اوج میـ شَوَم ^^           دوستان لازم ب ذکرع ک اینجا رینگ بوکس نیس سایت تبادل نظرع پس لطفن بوکسور نباشین مرسی اَه 😐                 راستش این کاربری مال ۶۸۰ نفرع پس نگین چرا تاپیکا متفاوته 😁                                                       بعضی از تاپیکام فقط جنبه طنز دارع باور کنین من ن دیوونم ن چیزی مصرف میکنم 😑                               دختر  باهوش و عاشق درس و کتاب :)  INTP ♡    
2239

خیلی فرق کرد 

با خودم و جهان به صلح رسیدم

خیلی شیرینه 

تولدت مبارک 

بعله! خدمتتون عارضم ک برای مامانم جارو ایستاده پارس خزر مدل مرلین خریدم و برای مامان همسرم کفش طبی پیاده روی . خودم هم از طرف شرکت کارت هدیه 500 تومنی گرفتم. با همسرم توافق داریم که یلدایی و  روز زن و ولنتاین و سپندارمذگان و عیدی و این چیزا نداشته باشیم و دیگه تا پایان سال انتظار کادو مادو ندارم بجز تولدم که چارشنبه سوری هست. دلتون هم خوش. لبتون هم خندون 
وای من امروز ۲۴ساله شدم    و دقیقا به سی سالگی فکر کردم

واي نداره عزيزم

اينجوري بگي تو ٤٠سالگي بايد خودكشي كني

بستگي داره عمرت رو تلف كرده باشي يا ازش استفاده كرده باشي

2241