2737
2734
عنوان

بهترین برخورد با چنین ادمی چیه؟؟؟

315 بازدید | 25 پست

بخاطر اشتباهات سهوی که میکنی تو‌جمع جلو بقیه مسخرت میکنه و‌طعنه میزنه و....

اشتباهات روز مره خیلی ساده و‌که مثلا میخواد بفهمونه بهت تو‌خنگی!!

سردی و دوری

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دایورت میکنم

هیچ کس هیچ کس هیچکس لیاقت قلب مهربون منو نداره و نداشته از امروز از یه دختر مهربون ساده خاکی خنده رو تبدیل میشم به دختری حاضر جواب و تند مغرور که برای هیچکس تره خورد نمیکنه اولویت اول و اخرم خودمم همون چیزی  که همین شماها و دوست و غریبه و دشمن ازم خواستید و ازم ساختید اره ! هیچ کدوم این ادمای این دوره زمونه لیاقت صاف و صادق بودن و معصومیت منو  و قلب پاک و بی شیله پیله بودنمو نداشت  و نداره 😊💔ازین به بعد خوب جواب حرفاتون و کلماتتون به خودتون رو از من خواهید دید.ادمایی که با من بودن تو این روزگار جز خورد کردن قلبم و شکستنش کاری نمردن دیگه قلبی ازم نمونده که بخواد پاک باشه یا شکسته دیگه قلبی ازم نگذاشتید فقط واگذارتون میکنم به خدای بزرگ که شاید ااون قلبمو به دست بیارهخودکشی کنندگان  قاتل اند،‌ قاتل مظلوم ترین و بی پناه ترین فرد در برابر قاتل، یعنی خود… (گفته عباس موزون)💔.خوبی، بدی دیدی حلالم کن.ذره ذره اب شدم برام دعا میکنی؟💔دعا میکنی حل شن مشکلاتم؟
2731
2738
من حاضر جوابم  پررو بازی درمیارم بدجور جوابشو میدم که نتونه پاشه😂😂

مثلا یبار دستم خورد ظرف شکست بهم خندید گفت دست و‌پا چلفتی 

یا یسری چپ و‌راست رو‌اشتباه کردم یجوری پوزخند زد و برخورد کرد انگار خنگم

مثلا یبار دستم خورد ظرف شکست بهم خندید گفت دست و‌پا چلفتی  یا یسری چپ و‌راست رو‌اشتباه کردم ...

ببین اولین چیزی ک مهمخ اینه ک اعتماد ب نفس داشته باشی جلوش 

و وقتی بهت تیکه میندازه،اصلاااا نباید ظاهرت ب اون طرف نشون بده ک تو ناراحت شدی 

در جواب این مثال هایی ک زدی من بودم چیزِ خاصی نمیگفتم. و با صورتم و برخوردم بهش نشون میدادم ک به کیفم نیست حرفاش

یا فوقش جوابای عادی و کلیشه ای میدادم.مثلا میگفتم هارهار.رو آب بخندی.نمکدون.یا از این جوابای معمولی ک نیاز ب حاضرجواب بودن نداره‌.چون چیز خاصی نگفته که ارزش دهن به دهن شدن داشته باشه.اینجوری بدتر میفهمه ک تو حساس شدی

بزرگترین درد و رنج،درد و رنجِ تبدیل نشدن به جیزی است که توانایی اش را داشتیم
ببین اولین چیزی ک مهمخ اینه ک اعتماد ب نفس داشته باشی جلوش  و وقتی بهت تیکه میندازه،اصلاااا نب ...

چقدر دوست دارم از ادمایی مثل شما که میدونن دقیقا تو چه موقعیتی چیکار کنن کجا حواب بدن کجا سکوت کنن یاد بگیرم!!!

متاسفانه خودم بلد نیستم😟

کلا یعنی نظر شما اینه وقتی کسی مسخرم کرد و بهم خندید و با کنایه چیزی بهم گفت سکوت کنم یا منم با کنایه جوابش بدم؟

چقدر دوست دارم از ادمایی مثل شما که میدونن دقیقا تو چه موقعیتی چیکار کنن کجا حواب بدن کجا سکوت کنن ی ...

مرسی عزیزم😄❤

با تمرین حل میشه

بنظر میاد این آدم پرروعه و اگه جواب ندی پررو تر میشه

یه جواب کوتاه بده.کنایه های کوتاه.

اونم با لحنی که معلوم نباشه داری حرص میخوری

خیلی عادی و با اعتماد بنفس.طوریکه انگار اصلا زورت نیومده

مرسی عزیزم😄❤ با تمرین حل میشه بنظر میاد این آدم پرروعه و اگه جواب ندی پررو تر میشه یه جواب ...

مثلا همین که ر اشتباهات سهوی رو بروم میاره و مسخرم میکنه وباخنده و تو لفافه حرف میزنه چجور بااعتماد به نفس جوابش بدم؟

مثلا همین که ر اشتباهات سهوی رو بروم میاره و مسخرم میکنه وباخنده و تو لفافه حرف میزنه چجور بااعتماد ...

خیلی آروم و عادی بگو :

خنده داش؟😒

فک کنم تا حالا ظرف شکستن ندیده بودی ک انقد تعجب کردی😐😏

فدای سرم که شکست 😏

ظرف واسه شکستنه😂😂

تا حالا ظرف نشکستی؟

خیلی آروم و عادی بگو : خنده داش؟😒 فک کنم تا حالا ظرف شکستن ندیده بودی ک انقد تعجب کردی😐😏 فدای ...

اگه گفت تاحالا ادم به. دست و‌پاچلفتی تو‌ندیدم و‌من حواس جمع هستم و مثل تو نیستم چی

2706