2726

دل درد شبیه درد پریود

درد زیاد پایین کمر 

حس دفع و اسهال 

خیلی میترسم . از ترس گریه م گرفته .

مامان اینام دارن میان بریم بیمارستان

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
لزوما نه درد زایمان منظم هست آروم باش چند ماه هستی میری بیمارستان مشکل رو حل میکنن

سی هفته . میشه اول ماه هشت 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نگران نباش بر فرض هم دنیا بیاد مشکلی نیست  ولی بعیده  دردت خیلی زیاده؟

قابل تحمله اما بلاخره هست .

کمر درد بیشتره 

شکم درد هم هی میگیره ول می‌کنه

اما بچه تکون می‌خوره هاا 

هی حس میکنم دستشوییم میاد

قابل تحمله اما بلاخره هست . کمر درد بیشتره  شکم درد هم هی میگیره ول می‌کنه اما بچه تکون می‌خ ...

بچه ات مشکلی نداره 

بیمارستان بری حل میشه

فقط آروم باش مدام سوره ولعصر بخون منم برات ایت الکرسی میخونم

بچه ات مشکلی نداره  بیمارستان بری حل میشه فقط آروم باش مدام سوره ولعصر بخون منم برات ایت الکر ...

خیلی ازت ممنونم 

آره رفتم بیمارستان برای جلوگیری از زایمان زودرس بهم آمپول داد هفته ای یکی بزنم

خیلی ازت ممنونم  آره رفتم بیمارستان برای جلوگیری از زایمان زودرس بهم آمپول داد هفته ای یکی بزن ...

خخداروشکر گفتم راه حل داره همیشه

خداروشکر زود اقدام کردی 

انشاالله به سلامتی و شادی بغلش کنی و به موقع

ممنونم گفتی در فکرت بودم 

عزیزم نامه هاتو ادامه نمیدی دیگه ؟

سلام نه فرصت نمیکنم

رفتی بیمارستان ؟چی شد 

بهم آمپول دادن هر هفته بزنم تا زایمان زودرس نکنم

خخداروشکر گفتم راه حل داره همیشه خداروشکر زود اقدام کردی  انشاالله به سلامتی و شادی بغلش کنی ...

ممنونم خیلی‌ با محبت بهم دلگرمی دادی . عوضش برگرده تو زندگیت