2737
2734

مثلا اگه ما سفر بریم تنهایی روزی ده بار به شوهرم زنگ میزنه و یه بهونه میاره و از شوهرم میخواد برگرده. بعدشم کلی پند و نصیحت که چرا تنها رفتین دیگه نباید تنها برید.اگه بفهمه خونه پدر منیم زنگ میزنه و غر میزنه چرا اینجا نیومدین. در کل روزی دوبار به شوهرم زنگ میزنه.

چه رفتاری باید کنم که دست از سر کچل ما برداره و بذاره ما هم زندگی کنیم مث ادم سفر و مهمونی بریم؟ اگه راهکاری دارین ممنونتون میشم

صحبت کردن باهاشم فایده نداشت میگه من حساسم من همینم. ولی هم خودشو داره زجر میده هم شوهرمو هم منو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلیا اینطورن،مثلا ما با شهرمون ۵۰۰ کیلومتر فاصله داریم تا کسی میمیره زودی زنگ میزنه که بیا چرا نمیای زشته فلان،دیگه عقل نداده بگه تلفن واسه چی گذاشتن یه سفربیخطر و کوتاه،ولی پدر من باهاشون یه خیابون فاصله داره بابام ۵روز بستری بود حتی زنگم نزد بهشون حالشو بپرسه چه برسه برسه ملاقات یا سربزنه،منم ۱۲ روز رفتم دیدن پدرم البته اونجام خونه دارم محل هیچی بهشون نذاشتم نرفتم خونه شپپون حتی نذاشتم بچه هامم ببینن،چون میبینمشون تا چندین روز بهم میریزم کلا کهیر میزنم

2738

واسه من حتی یه شب که عروسی خونه عموم دعوت بودیم،مثلا شوخی میکرد خیر سرش میگفت الان مشخص میشه اگه تو از زنت حساب نبری نمیری ولی اگه بری یعنی از زنت میترسی وزن ذلیلی،خب این حرفا یعنی چی ،میخواست شوهرمو تحریک کنه،منم حاضر شدم به شوهرم گفتم میای یا زنگ بزنم آژانس اونم بلند شد راه افتاد دنبالم