2737
2739

من خیلی وقت پیش که خونه مادرشوهرم اینا با شوهرم تو اتاق خوابیده بودم شوهرم ساعت ۵صبح سرکار میره چراغ روشن میکنه بعضی وقت ها خوابم میپره یکم گوشی بازی می‌کنم بعد باز میخوابم اونموقع که خونه‌پدرشوهرم خوابم پرید شوهرمم دید گفت یکم بازی کن با گوشی بگیر بخواب ولی پدرشوهرم بعد رفتنش اومد تو یهو دید گوشی دستمه منم معذب شدم گوشی گزاشتم کنار خودمو زدم خواب نگو میبینه دیروز شب به برادرشوهرم برگشته میگه چقدر گوشی بازی میکنی میگیرم میشکنمش بعد بمن تیکه میندازه اره فلانی ساعت ۵گوشی برمیداره معلوم نیست با کی اس بازی میکنه برادرشوهرمم برگشت گفت من کی ساعت۵با گوشی بازی کردم پدرشوهرم گفت تورو نمیگم یکی دیگرو میگم منظورش من بودم

سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ!:)😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

منم یبار به شوهرم گفتم گفت ولش کن بیخیال بعد امروز خوابیده بودم اومدم دیدم گوشیم دست شوهرمه دست وپاش گم کرد دیدم داشت فیلم ناجور میدید ناراحت شدم گوشیو پرت کردم رفتم حاضر شدم اشغال هارو بندازم اشغالی دنبالم اومد گفت چته گفتم هیچی از دست تو خانوادت خسته شدم ولم کنید ازتون متنفرم

سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ!:)😎
به تو که عروسشی گفته میکنمش؟؟؟؟؟  اینارو از کجا پیدا میکنین خدایی؟

به برادرشوهرش گفتع مییییششششکنمشششششش😂

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡
2706