2726
عنوان

پیام برگ ریزون همکلاسی پسرم+اسکرین

3926 بازدید | 91 پست

اقا ماجرا از این قراره که من کاراموزی داشتم بیمارستان با یه گروه جدید اونجا یکی از پسرا خیلی از من سوال میکرد راجع به کار و استادا چون ترمم بالاتره حالا واقعا قصدشو نمیدونم من سرسنگین بودم  روز اخرم من داشتم میرفتم به زور اومد گفت براتون ناهار گرفتم لطفا ببرید. حالا الان پیام داده میگه یه نفر بهش پیام داده اینارو گفته حالا جالب اینکه اون گروه هیچکدوم منو نمیشناسن چجوری میدونن اینو   کی بوده ینی. شماره یارو هم افتاده تو اسکرین چتا الان میذارم چتو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متنو نمیخونم اسمرین بزار

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که زندگی بهت یاد داده چیه میگم هرجای زندگی حالت با کسی و چیزی خوب نبود ترکش کن. مهم نیس تا کجا پیش رفتی. مهم نیس چقد زمان گذشته. میگم هیچ وقت برای ترک مسیر و آدم اشتباه دیر نیست. میگم هیچی توی زندگی مهم تر از این نیست که حالت خوب باشه. هیچ چیزی و هیچ کسی ارزش آزار دیدن رو ندارهمیگم اولویت زندگیت حال خوبت باشه. چون یه جایی وقتی به گذشته نگاه می کنی می بینی سر آدما و اتفاقاتی اذیت شدی که حالا هیچ جایی تو زندگیت ندارن..
2728

بزا

منت نمی کشم!از من خوشت نمیادراهتو کج کن نه قیافتو !❲زِندگیت‌کِه‌سَخت‌تَرشد‌‌) دَستکِش‌هایِ‌بوکسِتو‌مُحکَم‌تر‌بِبَند🦋✨💕      مُهِم نی اَز همہ خوشگِل تَر باشےمُهم اینِع یڪے اَز تَہِ دِلِش بِهتـ بگِہ خُوشگِلَم🥰

جاست اسکرین🤣

دوستان اگر تاپیک دعوا ، حاشیه ای ، باحال ، اسکرین و از اینجور تاپیکا دیدید منم حتمااااا تگ کنیداااااا بوس بهتون😁💞💋           راستی اگر خدااآااایی نکرده روزی روزگاری من تعلیق شدم حتمااا به نی نی یار بگید برم گردونه🥰😉https://harfeto.timefriend.net/16389918687567
2706