2726

خوشبحالت چکار کردی به ما هم بگو.اتفاقا تاپیک بعلی داشت میگفت چطور شوهرمو وابسته خودم کنم

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چیکار کردی

نیازهای اساسی شو بهش دادم 

تایید 

احترام

قدرت و..

دلتو بیخیالی یادش بده 💃 هر طرف که باد میاد بادش بده 💃دیروز که گذشته💃 فردا رو کی دیده💃 پس امروزو عشقه 💃 مبادا که بشینی به عشقی چشم بدوزی 💃 تو این دوره و زمونه به آتیشی بسوزی💃 اگه نخونی نرقصی خوش نباشی تو زندگی باختی 💃 اگه نخوری نریزی و نپاشی تو زندگی باختی 💃
2728

اینو که همیشه شوهر من میگه ولی بازم😞😞😞😞

اینجا برا بعضیا فضای مجازی نیست فدراسیون تخلیه عُقدَس 🙄😐👋🏻   ...................................................................................    جوری زندگی کن که انگار هیچ کس دیگه ای جز خودت نیست که به تو کمک کنه ...! 🤍🦋                                                          ‌‌‌‌                                                            
آره که بعد گولش بزنی ازش پول بگیری (زخم خورده عاقبت دوست داشتن یک دختر)

هه همه مثل همن ب نظر خودت؟ 

اصلا تو اینجا چیکار می کنی 

اومدی سبزی پاک کنی یا غیبت گوش بدی خاله زنکی چیزی هستی؟ 

آره که بعد گولش بزنی ازش پول بگیری (زخم خورده عاقبت دوست داشتن یک دختر)

اولن اینا زن و شوهرن 

دومن چه اشکالی داره وظیفه مرده به زنش پول بده 

سومن زن شاد زندگی شاد 

دوستان اگر تاپیک دعوا ، حاشیه ای ، باحال ، اسکرین و از اینجور تاپیکا دیدید منم حتمااااا تگ کنیداااااا بوس بهتون😁💞💋           راستی اگر خدااآااایی نکرده روزی روزگاری من تعلیق شدم حتمااا به نی نی یار بگید برم گردونه🥰😉https://harfeto.timefriend.net/16389918687567
اخییییبمونید برای هممممممم چیکار کردی وابسته اش کردی

ممنونم عزیزم 

جواب هر کدوم از کامنت ها یه مورد رو میگم

بهش القا کردم شوالیه سوار بر اسب سفید منه 

سوپر من 

قوی و مقتدره

اصن کف و ذوق قاطی میکنه اینجوری بهش القا میکنم 

دلتو بیخیالی یادش بده 💃 هر طرف که باد میاد بادش بده 💃دیروز که گذشته💃 فردا رو کی دیده💃 پس امروزو عشقه 💃 مبادا که بشینی به عشقی چشم بدوزی 💃 تو این دوره و زمونه به آتیشی بسوزی💃 اگه نخونی نرقصی خوش نباشی تو زندگی باختی 💃 اگه نخوری نریزی و نپاشی تو زندگی باختی 💃
اوووو،خوبه مامجرداهم یادبده درآینده بدردمون میخوره

کتاب مردان مریخی زنان ونوسی 

و 

چراغ دل شوهرت را روشن کن رو خوندم

2706