2737
2734

امروز تلگراممو باز کردم دیدم ی کاربر ناشناس ی اهنگ فرستاده(اهنگ حواسم نیست از بابک مافی)بعد بالای صفحه ی چت هم نوشته بود ۳۸۰ متر دور تر (فاصله اون پسره با ما هم همینقدره اتفاقا😐)یعنی اون پسره هست ک اهنگ فرستاده؟؟اخه من سالهاس ک تو تلگرام تو هییییچ گروهی نیستم فقط تو چندتا کانال عضوم ک اونام کلی ممبر دارن...

حالا اون پسره کیه؟؟؟چند ماه پیش رفته یجایی کار داشتم و کارم انجام نشد اون پسره شمارشو داد ک چند وقت دیگه برم پیشش برای همین کارم،بماند ک از لحظه اول ک منو دید همششش تو چشام خیره بود و ی لحظه هم چش برنمیداش و یسری حرکات تابلو ک قشنگ فهموند ک خوشم اومده ازت،از اون روز تا ۵/۶روز بعدش هرچی استوری میزاشتم همشوووو ریپ میزد من سرد جواب میدادم،بعد از اونم چندبار باهم چت کردم در مورد یسری کارها و اینا چندتا سوال پرسیدم و خلاصههههه....

حالا بنظرتون اون با ی اکانت دیگه تو تلگرام اهنگ فرستاده؟؟اخه کسی ایدی تلگراممو نداره

اینم متن اهنگ واسه اونایی ک کنجکاون😐

باز خوندم واسه تو

همونجوری هنوز موندم واسه تو

میمیرم بگی به من احساستو

میمیرم

میمیرم

میمیرم

حواسم نیست شدی همه کس من

حواسم نیست تویی دلواپس من

حواسم نیست

حواسم نیست شدی همه کس من

حواسم نیست

♫♫♫

متن آهنگ حواسم نیست بابک مافی

♫♫♫

همه دیدن که میخندم وقتی اینجایی

همه دیدن که میمیرم وقتی تنهایی

واقعی بود ته چشمام هرچی میدیدی

هرچی خوندم هرچی گفتم هرچی میشنیدی

حواسم نیست شدی همه کس من

حواسم نیست

حواسم نیست شدی همه کس من

حواسم نیست

من تو بدترین روزای زندگیم هم وانمود کردم چیزیم نیست!!!با من از قوی بودن حرف نزن...🌿
چ فرقی میکنه ک کی فرستاده؟هروقت مستقیم کسی حرف زد اون موقع حسابه

حتما فرق میکنه ک دارم خودمو پااااره میکنم دیگه

بعدشم کسی نمیخاد باهاش رل بزنه چون شرایطم جور نیس واسه این چیزا

من تو بدترین روزای زندگیم هم وانمود کردم چیزیم نیست!!!با من از قوی بودن حرف نزن...🌿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ساییدیمون بابا

دیوونه ترین دختر شوخ شهرم♡°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉در دنیایی که میتونی خیلیا باشی خودت باش◇✌هیچ کس تنهاییمو حس نکرد جز گیتارم'🎸من دخـترم امـا بیا مردونگی بهـت یاد بدم 😈💜🌿اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖من تو زندگیم فقط یه قانون دارم،تا خدا هس اصن نباید عاشق باشی...❤️مراقب دلت باش اگه بشکنه   بقیه شبای زندگیت راحت صب نمیشه□°◇.قوی باش😉یه دختر شکست نمی خورع🤘«النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا»^'💫
2731
دووووووووووس دارممممممممممم ناراحتی نیا کارت دعوت ک ندادم!!!!

😐

دیوونه ترین دختر شوخ شهرم♡°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉در دنیایی که میتونی خیلیا باشی خودت باش◇✌هیچ کس تنهاییمو حس نکرد جز گیتارم'🎸من دخـترم امـا بیا مردونگی بهـت یاد بدم 😈💜🌿اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖من تو زندگیم فقط یه قانون دارم،تا خدا هس اصن نباید عاشق باشی...❤️مراقب دلت باش اگه بشکنه   بقیه شبای زندگیت راحت صب نمیشه□°◇.قوی باش😉یه دختر شکست نمی خورع🤘«النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا»^'💫
2738
ینی فک میکنی همون پسره ک ازت چشم برنمیداره هس این ناشناس؟

بخدا نمیدونم😢😢😢هرچی تاپیک میزنم ک چندنفر حداقل بیان جواب بدن از این سر درگمی در بیام،هیشکی هیچی نمیگه😞😞

2706