2726
سکه پارسیان وقتی میخوایم بفروشیم قیمتش کمتر نمیشه

مثلا پارسیان میخری ۴ میلیون و پنجاه هزار تومن پول وکیوم میدی یا همون بسته بندی 

وقتی بفروشی ۵۰ تومن پول وکیوم که دادی رو ازت کم میکنن همین 

بعضی جاها پول وکیوم زیاد میگیرن ولی نرخش ۵۰ تومن هست نه بیشتر بگردی ارزون ترم هست خود من گشتم تا ۲۰ تومنم پیدا کردم. 

دوستان میشه به من مشورت بدید همسرم ماه پیش برای پول پیش مغازش همش تو فکر بود پول نداشت بزاره روش من ...

اگر میدونی نمیتونه بده که سکه ها رو بگو مادرت فروشنده نبوده و پس گرفته 

ولی اگر ادم درستیه و دست فروش طلا نداره سکه ها رو نگه دار و درکنارش پول بگیر یواشکی دوباره طلا بخر 

شوهرم من اصلا دست فروختن طلا نداره و خیالم راحته میدونم محتاج نون شبم باشیم طلا نمیفروشه مگر برا خرید خونه یا خرید ماشین   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا عزیزم میگیرن من تازه یه جا پرسیدم گفت ۱۴درصد .هفت درصد حتما میگیرن 

من دیروز خریدم باورت میشه ۲۰ تومن پول وکیوم دادم 

بقیه مغازه ها هم نهایت تا ۵۰ تومن میگرفتن 

اگر شهرت کوچیکه برای خرید طلا و سکه برو شهرهای بزرگ تر اونجا بیشتر از پنجاه نیست 

2728
بچها نخندید بهم ولی وکیوم چیه😑

سکه ها رو دیدی توی بسنه بندی پلاستیکی هست بهش میگن وکیوم 

سکه ای توی اون پلاستیکا نباشه رو طلا فروشی ها نمیخرن و میگن احتمالا توش مس هم داره و به درد نمیخوره سکه حتما باید بسته بندی باشه و اگر بسته رو باز کنی یا همون وکیوم یعنی سکه و مالت رو خراب کردی و بی ارزش

تهراتم عزیزم یه جا پرسیدم گفت چهارده درصد که نگرفتم ازشون .

وای چه همه 

من مشهدم  ولی همیشه میرم بازار اصلی طلا فروشها شاید تو یک راسته هزار تا طلافروشی باشه رقابتی مجبورن ارزون تر بدن 

خانوما توروخدا از شوهراتون بپرسید اگه ماشین صفر به اندازه یه انگشت خط روش بیفته خیلی ضرر میکنه؟ چراغ ...

ی پولیش بزنی‌درست میه عزیزم حرص نخور

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
.    پروانم پر زد از پيله رفت…                                            دست بر نميدارن رعد و برقا !حقيقت تلخه مثه ي كافي سر صب..                            بيام ي جي باشه دم ايرپرت ياالله🦥.                                 تو تك ستاره اي هنوز تو اسمون من ي نوري توي تاريكي شب!...🌝🫶�                                                                كاش ميدونستم اخرين غروبه:)ً.                                    قول دادم الكي قول ندم هرچي شد نرم.                           تاريخ باز تكرار شده كسي نميتونه جانيو انكار كنه!!                                    اسمامون رو شناي ساحل چه زود پاك شدن با موجاي دريا               
2706