2733
2734
ببین دوست عزیز واقعا باید ببینی علاقه داری یا نه و اصلا اراده انجام دادن این کار رو داری و خدایی نکر ...

ممنون عزیزم

پول رو ک لازم ندارم میخواستم بعنوان پس انداز طلا بخرم 

من قبلا کار ناخن و آرایشگری کردم ولی مژه رو انجام ندادم 

بازم تحقیق میکنم و میرم از نزدیک کارشو میبینم تا بتونم بهتر تصمیم بگیرم

میدونم ک اونم صبر لازم داره تا جا بیوفتم شروع همیشه سخته

شمام موفق میشی حتما ❤🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای کاش شما دو عزیز یکم خوددار بودید و کار به اینجا نمیکشید که یکی از اعضای فعال اینجا برن، یه چیز کو ...

دقیقا کاش بحث هایی ک مبهم هست و شاید باعث بشه کسی از جمعمون بره اصلا ارسال نشه 

فکر میکنم این موضوع مطرح کردنش ضررش بیشتر از کمک کردنش بود 🤕

بله واقعا مقوی من پسرم دستش شکسته بود براش کله پاچه گرفتم پای مرغم گرفتم دیدم میزان چسبندگی پای مرغ ...

من و خواهر و برادرهامم نمیخوردیم. از قیافه پای مرغ بدمون میومد. ولی مگه مامانم کوتاه میومد😅 بعد پخت با هویج و کرفس و اینجور چیزا (ک بوش رو بگیره) گوشتاشو جدا میکرد تو آبش. بعد میکسش میکرد. میریخت تو قالب یخ. مث ژله خودشو میگرفت.هر دفعه ک خورشت یا سوپ یا حتی خوراک لوبیا یا عدسی میگذاشت چن تا از قالب درمیاورد مینداخت توش.  با قلم گاو هم همینطوری ژله قالبی درست میکرد تو غذاهاش میریخت. خیلی مقویه

2728
سلام عزیزم بله صبحا کار ثابت دارم که قبلا تا عصر بود،الان تا ساعت ۲ وایمیسم شیفت عصر از ماه اینده ...

میشه توضیح بدید خرید و فروش آپارتمان چه جوریه ؟ میخرید بازسازی میکنید دوباره میفروشید ؟ از سودش راضی هستید؟

من جدیدا یه اپارتمان برای پس انداز خریدم یک ماه نشده بنگاهی زنگ زد بیا ۲۰۰ برات گرونتر بفروشم. البته قبول نکردم بخاطر شرایط موجود کشور. اشتباه کردم به نظرتون؟

سسسسلام

معصومه جون ممنون که برگشتی

نسرین جونم انشاالله که بیاد و برگرده...

من بچه هام خوابیدن اومدم ااااین همه صفحه خوندم

بچه ها ی چیزی

من هر وقت خرجامو مینویسم کم میاریم

نمیدونم چرا

اما وقتی نمینمویسم الحمدالله میرسونیم...

دیگه چرا شو خدا میدونه...

من خودم خریدی برا عید ندارم

همسرم فقط ی پیراهن میخواد

و پسرن

دخترمم پارسال از حراج ال سی و دفکتو براش خریدم...

اما بوت و کیف میخوام شدیدن...

الانم ۷ تومن پس انداز کردم برم سکه یا طلا بخرم...

هی نرفتم طلا هم هی زنجیر و افسار پاره کرده بالاتر میره نامرد

2738
سلام عزیزم 🥰من رو مصرف روغن خیلی حساسم وهمیشه ماهی یه دونه روغن سرخ کردنی ونصف یه پلویی در ماه مصرف ...

منم دو ماهی شد  که جامد مصرف میکردم،بعدش برا چکاپ رفته بودم،که گف چربی خونت داره از نرمال فاصله میگیره، با اینکه وزنم ۵۹،برا همین زده شدم از روغن جامد،

معصومه جون ما هیچکدوم بچه نیستیم ک بخوایم مقایسه کنیم و حسرت بخوریم  اینجا جو کاملا آموزشیه او ...

خواهش میکنم عزیز دلم شما همتون به من لطف دارین ❤️

نتونستم به دوستام که به من لطف دارن نه بیارم 😘

گفتم در کنارتونم و از قبل هم مصمم تر باهمیم انشالله

فقط از امروز قول میدیم خیلی با اراده تر دنبال میکنیم و پس انداز میکنیم تا به هدف هامون نزدیک تر بشیم .

هدف خودم سه تا النگوی دیگر بگیرم برای خودم چه از پس انداز خودم .چه از سیاستی که بکار ببرم و همسری رو تشویق کنم بگیره برام .😍😀

خواهش میکنم عزیز دلم شما همتون به من لطف دارین ❤️ نتونستم به دوستام که به من لطف دارن نه بیارم 😘 ...

سلام معصومه عزیز و مهربان .یه کمک ازتون میخوام .

حدود ۸۰ تا ۱۰۰ میلیون پول دارم که فعلا لازمش ندارم اما ممکنه خرداد سال بعد لازمم بشه . 

به نظرتون بذارم بانک سپرده ماهانه که ۱ونیم سودشو بده هرماه ؟ باسودهردوسه ماهش یه سکه بخرم ؟ 

یا برم باکل پول سکه بخرم ؟ 

یا طلای دست دوم بخرم . 

خودمم موندم چیکارکنم  ازکسی هم نمیخوام راهنمایی بگیرم چون تابفهمن پولی دارم صد جور بهانه میارن تاقرض کنن ازم ... 

همسرم هم تابع منه هرچی من بگم همونکارو میکنه . 

مرسی ازاینکه دلسوزانه و خواهرانه تجربه هاتو بهمون میگی خدا پدرو مادرتو رحمت کنه 💕

فقط به خدا ایمان داشته باش او شنوای تمام حرف های توست ... خدایاسپاسگزارم که هرلحظه بامنی و تمام آرزوهامو برآورده میکنی من فقط خدارا دارم واوبرایم کافیست ... حتی یکبارهم که شده چله شکرگذاری رو انجام بده دوست من 👌
ممنون گلم. اره خیلی وقته براش اسباب بازی نخریدم اسباب بازیاش تکراری شده بود براش. نمیدونم چرا نمیتون ...

چون خرجا بالاست قرار نیست آدم ماهی یه سکه بخره که همین که یه مبلغ کم هم زیر فرش بذاری این خودش پس اندازه از کم هم شروع کن ده تومن بیست تومن بردار بذار یه کناری کم کم انگیزه میگیری بیشترش کنی من اول صد تومن گذاشتم زیر فرش الان هر پولی دستم میاد میگم برم بذارمش رو اون صد تومن قبلا اینجور نبودم میگفتم پنجاه تومن شصت تومن چی میخواد بشه ولی لامصب یه جوریه آدم جذب میشه به پس انداز الان شدم مث مادر بزرگا زیر فرش پول قایم میکنم   

من امروز رفتم فروشگاه ی کارت هدیه رفاه داشتم به مبلغ یک تومن .همیشه کارت هدیه ها رو هرچی ب چشمم میومد میگرفتم بدون اینکه نیاز داشته باشم اما این سری دقیق هرچی نیاز داشتم خریدم و اضافی چیزی نخریدم ..این موفقیت بزرگو اول ب خودم بعد ب نی نی سایت تبریک میگم خخخ.

واینکه دوستان بگن درماه چندکیلو گوشت و چند کیلو مرغ و برنج مصرف دارن .برنج نیمدونه بنظرتون خوبه برا خرید ؟ رو ده کیلو حدود چهارصد تومن کمتر میشه.مثلا دفه قبل رو گزارش خریدایی ک دادید فهمیدم مصرف گوشتم زیادی بالاست

2706