2370
2368
سلام عزیزم .ممنونم شکر ،من هم با خودتون موافقم یه ماشین مدل پایین وانت بگیرین چون گفتین زیاد کار نمی ...

و اینکه دوست گلم این چند روز که مدام تو بانک هستیم ،وام یارانه رو خیلی شنیدم .وام میدن ده ملیون برای یارانه ولی چون عجله داشتیم زیاد پیگیر نشدم ،الان با خواهرم حرف میزدم گفت ماچند روز پیش ثبت نام کردیم ده ملیون میدن ماهی ششصد از یارانه کم میکنن اونایی که نفراتشون کم قضیه فرق می‌کنه ،چون خواهرم خودش ثبت نام نکرده همسرش کرده دقیق اطلاع نداشت که شرایطش چه جوری وقت کردین یه سر بپرسین ،ده ملیون هم مبلغ قابل توجهی شاید تو این اوضاع به دردتون خورد ،منم فردا میرم بیرون ته توهش رو در میارم .چون واسه ما هم لازم اگه اقدام کنم ده ملیون کمتر طلا میفروشم .

رفتم انگشترتون رو دیدم خیلی نمادار و قشنگ بود نظرم در اولین فرصت که پول دستتون اومد گوشواره یا گردن ...

فدات بشم عزیزم   

نگاهتون زیباس   

اوکی 🙏

اینو فراموش نکن که برای رسیدن به خواسته هات اولین تکیه گاهت خداوند ❤و بعد خودتی ❤

میخوام یه تجربه جالب که داشتم رو باهاتون درمیون بذارم،

اگر شماهم راه های مختلفی برای کاهش وزنتون امتحان کردید اما به نتیجه دلخواهتون نرسیدید، بهتون توصیه میکنم یک نوبت مشاوره و آنالیز تو این کلینیک بگیرید . پکیج هاشون عالیه

سلام بچه ها من خیلی دوس دارم پس انداز مخفی داشته باشم ولی نمیتونم 

کارت مغازمون به نام منه و همه پولا میاد به حساب من ولی کارتش دست شوهرمه. من فقط از روش قسطارو میدم... و همه خرج و مخارج هم مینویسیم و اخرماه با هم میشینیم حساب کتاب میکنیم که ببینیم اشتباه شده یا نه. یعنی من حتی هزار تومن هم نمیتونم ازش اختلاس کنم خخخ

ماهیانه هم برای خودم ندارم. چون هرجا میرم و هرچی میخرم شوهرمم باهامه و من اصلا تنها بیرون نمیرم. 

ضایعات هم جمع میکنم و باز با شوهرم میبریم میفروشیم و پولش میاد تو کارت ...

با این شرایط  چجوری میشه پس انداز مخفی داشت؟

من ماه قبل تمام خرجامون رو نوشتم

درامدمون خداروشکر نسبت به ماه های قبلی خیلی بهتر بود.

درامد این ماه ۱۰ میلیون بود

خداروشکر

ماه قبلی خیلی خیلی کمتر بود و دیگه داشتم ناامید میشدم و همش سر شوهرم غر میزدم که این چه کاریه راه انداختی

قسطامون ۴ تومن بود که پرداخت کردم

خرج خونه و ماشین  حدود ۴۸۰۰ شد که ازین مبلغ:

۳۵۵۰  خوراکیها

۵۳۰  بنزین و خرابی ماشین

۱۳۰ شوینده و بهداشتی و...

۱۳۰ شارژ و نت

و مابقیش هم چیزای خورده ریز بوده که خریدیم 

اینم بگم که اصلا لباس و اینا هم نخریدیم هیچی و اهل رستوران و کافه و اینا هم نیستیم! 

یک تومن تونستیم پس انداز کنیم (که البته اینو حساب کردم فقط برای کارمزد قسطای وام ازدواج سال اینده که کلی میگیرنش و بیمه ماشینمون کافیه و درواقع یه جور قسطه و پس انداز حساب نمیشه )

به نظرتون  این خرجا که بالا نوشتم برای دونفر خوبه یا زیاده ؟ 

من ۸۰۰خریدم البته مویزوکشمش و پسته رو خودم داشتم نخریدم اماهنوزهمشون بسته بندی نکردم ببینم چندوقت می ...

آره پس میرسه، چون منم بادوم و گردو و مویز دارم فقط یه کم فندق و پسته و نخودچی باید بخرم

عزیزم قرار نیست که بگم تا حالا نگفتم و نمیگم .مگه دیونه ام که اعتمادشو صلب کنم .اگه دقت کرده باشین گ ...

عالی بود ممنونم

پس حودتون می‌فروشید و به اسم کسی دیگه به شوهرتون قرض میدین

من فکر کردم باهم میرین می‌فروشید

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
سلام بچه ها من خیلی دوس دارم پس انداز مخفی داشته باشم ولی نمیتونم  کارت مغازمون به نام منه و ه ...

دیگه تو آرایشگاه که نمیتونه بیاد یکم بیشتر کارت بکش

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
2372
و اینکه دوست گلم این چند روز که مدام تو بانک هستیم ،وام یارانه رو خیلی شنیدم .وام میدن ده ملیون برای ...

میشه لطفاً اگه پرسیدی اینجا هم بگی

ممنون

دیگه تو آرایشگاه که نمیتونه بیاد یکم بیشتر کارت بکش

من ارایشگاه اصلا نمیرم. فقط چندماه یه بار میرم برای اصلاح اونم میشه ۳۰ تا ۴۰ هزار تومن که من نهایتا بتونم پنجاه تا صد کارت بکشم. تازه اگه اونجا قبول کنن پول نقد بدن بهم. نمیشه روش حساب کرد خیلی کمه 

من ارایشگاه اصلا نمیرم. فقط چندماه یه بار میرم برای اصلاح اونم میشه ۳۰ تا ۴۰ هزار تومن که من نهایتا ...

عزیزم لازم نیست حتما پس اندازت مخفیانه باشه که

منم اصلا پس انداز مخفیانه ندارم دلیلی نداره پنهون باشه 

حالا پنهونم باشه چه بهتر ولی با توجه به شرایط خودت پس انداز کن

همسرتو عادت بده ماهیانه شده ۵۰۰ تومن دویست تومن از دریافتیش رو برای شما واریز کنه و با همون برو پارسیانی چیزی  بخر

من خودمم مخفیانه چیزی ندارم و همسرم ادم همراهی هست اینجوری نیست که وقتی کم بیاره چشمش به اندوخته های ریز من باشه

خیلی از اقایون همین جوری هستند قطعا

بعد هم نگو اون پونصد رو رفتی چیزی خریدی اینو به عنوان مازاد بر هزینه های ماهانه خودت ازش بگیر

درسته همه چیز با خودش میری میخری ولی یه کارت جدا که باید داشته باشه هر خانمی 

تو اون کارت پول هایی که میخواد بذه رو بریزه برات

حتما که نباید با خودش بری چیزی بخره ادم باید دویست تومن تو کارتش باشه به قول معروف رفت بیرونی جایی زد شونه تخم مرغ مردم رو ریخت خسارتشو بده😁😁

من ارایشگاه اصلا نمیرم. فقط چندماه یه بار میرم برای اصلاح اونم میشه ۳۰ تا ۴۰ هزار تومن که من نهایتا ...

دیگه رفت تو تخصص معصومه جون

البته ی ذوست دیگه که این مشکلو داشتن دوستان گفتن دیگه با همسرتون باید صحبت کنید ی مبلغی رو براتون در نظر بگیرن

2373