2726
 من یه ۵۰۰سوت خریدم، پرسیدم از فروشنده که ضررش چقدر ممکنه باشه، گفت نهایتا ۲۰_۳۰تومن ، ولی وقت ...

عزیزم مبارکت باشه 

زمانی ک طلا بالا بره سود داره 

نقشه خداوند همواره زیباتر از خواسته های ماست خدایا شکرت ♥️
باورت میشه 2روزه پشت سرهم سردرد میگرنی دارم ونمیتونم هیچ کاری انجام بدم امروز هم نتونستم برم ببینم ر ...

خدا بد نده بهار جون   

نه من وامم گرفتم از کارگشایی خواستم برم با بقیه سکه پارسیان های ک از قبل داشتم تبدیل کنم طلا ولی متاسفانه نبودم دسترسی به زرگری هم نداشتم خب بهار جون همون مبلغی رو ک داری تبدیل کن طلا سکه شمش چیزی بخر 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا بد نده بهار جون     نه من وامم گرفتم از کارگشایی خواستم برم با بقیه سکه پارسیان های ...

ممنونم عزیزم سلامت باشی❤️آره میخواستم پارسیان بخرم که یهو زد به سرم این پیشنهادو بدم ولی همون پارسیان بخرم بهتره چون میخوام تبدیل کنم به النگو ولی الان 2هفته ای میشه همینجور پول تو دستم مونده هیچ کاریش نکردم 

اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید 
عالی بود ممنونم پس حودتون می‌فروشید و به اسم کسی دیگه به شوهرتون قرض میدین من فکر کردم باهم میرین ...

اره عزیز دلم ،من معتقدم که همسر آدم هرچه قدر هم که خوب باشه ،باز یه مرد که خیلی کارها از دستش بر میاد .و اینکه تو دین ما تو جامعه ما به زن جماعت اصلا بهایی داده نمیشه ،وحق رو همیشه  به مرد میدن ،پس چه بسا که آدم یکم هم مراعات آینده خودش باش بد نیست ،وبه قول شما همسر آدم وقتی ناراحت میشه که پول جای دیگه زندگیش خرج بشه .من خودم تو دورو بریام خیلی دیدم و خیلی شنیدم  نمی‌خوام تاپیک به بی راهه بکشه ،باز از یه روحانی پرسیدم که گفتن زنی که کار می‌کنه پول در میاره می‌تونه هر کاری با پول خودش بکنه یعنی اختیارش با خودش می‌تونه اصلا خرج زندگی هم نکنه مرد نمیتونه طلب یا انتظارشو داشته باشه ،که منم هفده سال شب و روز کار کردم که زندگیم عالی باشه .نه دوست عزیز هیچ وقت مخفی هارو با خودش نفروختم اونوقت بد میشه و دیگه همیشه انتظارشو داره که پشت یه چیزی دارم پول هم لازم بشم نمی‌ده اونوقت میگه پس داری دیگه به خاطر همون نگفتم و نمیگم .الان گلم با همین پس انداز مخفی ها دیشب گفت صد تومن ناقص دارم گفتم غصه نکن جور میکنیم گفتم فردا پرس و جو میکنم صد تومن عزیزم پول کمی نیست .بااین روش کارمومون رو راه میندازیم ،و بعد فرصت میدم که باید پس بدیم میگیرم باز میذارم سرجاش ،و این رویه سالیان سال داره تکرار میشه .

2728
ممنونم عزیزم ،گلم تو پستهای قبلی گفتم که من قالی میبافم هر دوماه یه ماه پول خوبی دستم میاد مثلا همین ...

وای معصومه جون   چه خانم هنرمندی هزار ماشاالله 

عزیزم تابلو فرش ؟یافرش؟دو ماه تموم میکنی ؟

عکس هنرهاتو بزار برامون اگه دوست داشتی 

وای معصومه جون   چه خانم هنرمندی هزار ماشاالله  عزیزم تابلو فرش ؟یافرش؟دو ماه تموم میکن ...

خواهش میکنم گلم لطف داری .واقعیتش بلد نیستم چون من تازه عضو نی نی سایت شدم .اگه یادم بدین میذارم 😀 همین کاری که چند روز پیش تموم کردم

خواهش میکنم گلم لطف داری .واقعیتش بلد نیستم چون من تازه عضو نی نی سایت شدم .اگه یادم بدین میذارم 😀 ...

قسمت پایین یک فلش هست بزن روش بعد قسمت بالا یک مربع هست کنار دایره. کلیک کن عکستو بزار 

2706