2726
و اینکه دوست گلم این چند روز که مدام تو بانک هستیم ،وام یارانه رو خیلی شنیدم .وام میدن ده ملیون برای ...

میشه لطفاً اگه پرسیدی اینجا هم بگی

ممنون

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه تو آرایشگاه که نمیتونه بیاد یکم بیشتر کارت بکش

من ارایشگاه اصلا نمیرم. فقط چندماه یه بار میرم برای اصلاح اونم میشه ۳۰ تا ۴۰ هزار تومن که من نهایتا بتونم پنجاه تا صد کارت بکشم. تازه اگه اونجا قبول کنن پول نقد بدن بهم. نمیشه روش حساب کرد خیلی کمه 

خدایا تو تنها پناهی...
من ارایشگاه اصلا نمیرم. فقط چندماه یه بار میرم برای اصلاح اونم میشه ۳۰ تا ۴۰ هزار تومن که من نهایتا ...

عزیزم لازم نیست حتما پس اندازت مخفیانه باشه که

منم اصلا پس انداز مخفیانه ندارم دلیلی نداره پنهون باشه 

حالا پنهونم باشه چه بهتر ولی با توجه به شرایط خودت پس انداز کن

همسرتو عادت بده ماهیانه شده ۵۰۰ تومن دویست تومن از دریافتیش رو برای شما واریز کنه و با همون برو پارسیانی چیزی  بخر

من خودمم مخفیانه چیزی ندارم و همسرم ادم همراهی هست اینجوری نیست که وقتی کم بیاره چشمش به اندوخته های ریز من باشه

خیلی از اقایون همین جوری هستند قطعا

بعد هم نگو اون پونصد رو رفتی چیزی خریدی اینو به عنوان مازاد بر هزینه های ماهانه خودت ازش بگیر

درسته همه چیز با خودش میری میخری ولی یه کارت جدا که باید داشته باشه هر خانمی 

تو اون کارت پول هایی که میخواد بذه رو بریزه برات

حتما که نباید با خودش بری چیزی بخره ادم باید دویست تومن تو کارتش باشه به قول معروف رفت بیرونی جایی زد شونه تخم مرغ مردم رو ریخت خسارتشو بده😁😁

2728
من ارایشگاه اصلا نمیرم. فقط چندماه یه بار میرم برای اصلاح اونم میشه ۳۰ تا ۴۰ هزار تومن که من نهایتا ...

دیگه رفت تو تخصص معصومه جون

البته ی ذوست دیگه که این مشکلو داشتن دوستان گفتن دیگه با همسرتون باید صحبت کنید ی مبلغی رو براتون در نظر بگیرن

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
دوستان من پولم همینجوری موند هیچی نخریدم امروزم طلا کلی رفت بالا 

بله ظاهراً همچنان داره بالا می‌ره 

منم وامم گرفتم وقت نکردم برم 

نقشه خداوند همواره زیباتر از خواسته های ماست خدایا شکرت ♥️
نمی‌دونم!! حس کردم شاید بخوام بفروشم ضرر داشته باشه یا فروشش سخت باشه. پس میشه چه عالی

من یه ۵۰۰سوت خریدم، پرسیدم از فروشنده که ضررش چقدر ممکنه باشه، گفت نهایتا ۲۰_۳۰تومن ،

ولی وقتی میخری باید نیت بلند مدت داشته باشی، 

بله ظاهراً همچنان داره بالا می‌ره  منم وامم گرفتم وقت نکردم برم    

باورت میشه 2روزه پشت سرهم سردرد میگرنی دارم ونمیتونم هیچ کاری انجام بدم امروز هم نتونستم برم ببینم روزای بعد چطوری میشه

ولی به شوهرم گفتم بیا پول بده بذارم روش یه دونه النگو بخرم که طبق معمول موافق نبود😅

اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید 
2706