2410
2553
سلام عزیزم مبارکتون باشه من عکسشو ندیدم من حدودا ۲۰ تومن همسرم بهم داده بود میخواستم برم طلا بخرم ا ...

سلام عزیزم   

فدات شم نت یاری نمیکنه برات بزارم 

اگه اشتباه نکنم ص 708عکسشو گذاشتم 

حتمااا برو بخر پیشا پیش مبارک   

نقشه خداوند همواره زیباتر از خواسته های ماست خدایا شکرت ♥️
سلام عزیزم مبارکتون باشه من عکسشو ندیدم من حدودا ۲۰ تومن همسرم بهم داده بود میخواستم برم طلا بخرم ا ...

بله متاسفانه قیمت دلار از 33هزار تومان هم عبور کرد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خانوما...شما جای من باشین برای پسرتون ک یک سالشه تولد میگیرین...یا همون پولش رو طلا میگیرین.... ...

حتمن طلا می‌گرفتم. ویه شام خوشمزه تو خونه و یه کیک کوچیک میشد تولد سه نفره 😍😍

... سلامتی امام زمان صلوات ....... ما ابد رو در پیش داریم هستیم که هستیم            .....                                           Bize göre değil bizim için değil
سلام عزیزم خوبین ؟ ببخشید من سوالی داشتم ماالان ماشین نداریم یعنی دوماه پیش فروختیم و کلا ۱۳۰ تومن ...

سلام عزیزم .ممنونم شکر ،من هم با خودتون موافقم یه ماشین مدل پایین وانت بگیرین چون گفتین زیاد کار نمی‌خواین ازش بکشین فقط در در حد یه جابجایی کوچک ،اگه همین طور که میگین باشه ، وانت بگیرین مدل پایین بعد یا میتونین همون گزینه خودتون رو که گفتین بذاریم بانک تا وام بگیرین اینم خوبه ،و یا همین الان باز مدل پایین بگیرین سواری ،والله دوست عزیزم اگه من خودم بود همون الان می‌گرفتم خودم رو تو فشار میگذاشتم از وام گرفته تا فروش طلا و قرض گرفتن از یکی جور میکردم می‌گرفتم نگه نمیذاشتم تا بعد عید چون معلوم نیست وضعیت همین طوری بمونه یانه ، یه دفعه دیدی همه چند برابر کشید روش ،مثل چند سال پیش که از اشناهای نزدیک مون  خونه رو فروختن گذاشتن بانک دنبال خونه میگشتن هرروز ،خانم نمی‌پسندید می‌گفت اینجا مدلش اینطوری اونجا مدلش اونطوری اونقدر وسواس به خرج داد که در عرض یکی دوماه همه چی چند برابر شد نتونستن با اون پول یه کاری کنن که الان همون پول خونه رو داده پول پیش ،من به خاطر همین میترسم به شما راهکار بعد عید رو پیشنهاد بدم ،از یه طرفی هم ماشین مدل پایین دیگه باید خودتون رو آماده کنین که حتما خرجی خواهد داشت براتون .ولی از یه طرف هم میتونین الان بگیرین هم استفاده کنید پول ماشین و اسنپ ندین از یه طرف هم تا بعد خود عید پس انداز کنید و ارتقاش بدین باز نظر بقیه دوستانم ببینین جمع بندی کنین ،چون من از چند نفر شنیدم که مذاکرات مونده آبان ماه ،همیشه نیمه دوم سال یه تغییر قیمتی دیدیم .باز خودتون بسنجین بعد 

براتون بهترین هارو می‌خوام انشالله موفق باشی دوست عزیز 🌷

2720
سلام عزیزم     فدات شم نت یاری نمیکنه برات بزارم  اگه اشتباه نکنم ص 708عکسشو گذاشت ...

رفتم انگشترتون رو دیدم خیلی نمادار و قشنگ بود

نظرم در اولین فرصت که پول دستتون اومد گوشواره یا گردنبند ماشبهش رو بخرین یه نیم ست برای خودتون داشته باشین

خیلی ناز بود خوشم اومد

انشالله بیشترشو بخرین مجدد 

سلام عزیزم .ممنونم شکر ،من هم با خودتون موافقم یه ماشین مدل پایین وانت بگیرین چون گفتین زیاد کار نمی ...

و اینکه دوست گلم این چند روز که مدام تو بانک هستیم ،وام یارانه رو خیلی شنیدم .وام میدن ده ملیون برای یارانه ولی چون عجله داشتیم زیاد پیگیر نشدم ،الان با خواهرم حرف میزدم گفت ماچند روز پیش ثبت نام کردیم ده ملیون میدن ماهی ششصد از یارانه کم میکنن اونایی که نفراتشون کم قضیه فرق می‌کنه ،چون خواهرم خودش ثبت نام نکرده همسرش کرده دقیق اطلاع نداشت که شرایطش چه جوری وقت کردین یه سر بپرسین ،ده ملیون هم مبلغ قابل توجهی شاید تو این اوضاع به دردتون خورد ،منم فردا میرم بیرون ته توهش رو در میارم .چون واسه ما هم لازم اگه اقدام کنم ده ملیون کمتر طلا میفروشم .

رفتم انگشترتون رو دیدم خیلی نمادار و قشنگ بود نظرم در اولین فرصت که پول دستتون اومد گوشواره یا گردن ...

فدات بشم عزیزم   

نگاهتون زیباس   

اوکی 🙏

سلام بچها درمورد وام ده میلیونی یارانه اطلاعی دارین ؟

... سلامتی امام زمان صلوات ....... ما ابد رو در پیش داریم هستیم که هستیم            .....                                           Bize göre değil bizim için değil
2714

برای ثبت نام کافی نت باید بریم؟

سلام بچه ها من خیلی دوس دارم پس انداز مخفی داشته باشم ولی نمیتونم 

کارت مغازمون به نام منه و همه پولا میاد به حساب من ولی کارتش دست شوهرمه. من فقط از روش قسطارو میدم... و همه خرج و مخارج هم مینویسیم و اخرماه با هم میشینیم حساب کتاب میکنیم که ببینیم اشتباه شده یا نه. یعنی من حتی هزار تومن هم نمیتونم ازش اختلاس کنم خخخ

ماهیانه هم برای خودم ندارم. چون هرجا میرم و هرچی میخرم شوهرمم باهامه و من اصلا تنها بیرون نمیرم. 

ضایعات هم جمع میکنم و باز با شوهرم میبریم میفروشیم و پولش میاد تو کارت ...

با این شرایط  چجوری میشه پس انداز مخفی داشت؟

خدایا تو تنها پناهی...

من ماه قبل تمام خرجامون رو نوشتم

درامدمون خداروشکر نسبت به ماه های قبلی خیلی بهتر بود.

درامد این ماه ۱۰ میلیون بود

خداروشکر

ماه قبلی خیلی خیلی کمتر بود و دیگه داشتم ناامید میشدم و همش سر شوهرم غر میزدم که این چه کاریه راه انداختی

قسطامون ۴ تومن بود که پرداخت کردم

خرج خونه و ماشین  حدود ۴۸۰۰ شد که ازین مبلغ:

۳۵۵۰  خوراکیها

۵۳۰  بنزین و خرابی ماشین

۱۳۰ شوینده و بهداشتی و...

۱۳۰ شارژ و نت

و مابقیش هم چیزای خورده ریز بوده که خریدیم 

اینم بگم که اصلا لباس و اینا هم نخریدیم هیچی و اهل رستوران و کافه و اینا هم نیستیم! 

یک تومن تونستیم پس انداز کنیم (که البته اینو حساب کردم فقط برای کارمزد قسطای وام ازدواج سال اینده که کلی میگیرنش و بیمه ماشینمون کافیه و درواقع یه جور قسطه و پس انداز حساب نمیشه )

به نظرتون  این خرجا که بالا نوشتم برای دونفر خوبه یا زیاده ؟ 

خدایا تو تنها پناهی...
من ۸۰۰خریدم البته مویزوکشمش و پسته رو خودم داشتم نخریدم اماهنوزهمشون بسته بندی نکردم ببینم چندوقت می ...

آره پس میرسه، چون منم بادوم و گردو و مویز دارم فقط یه کم فندق و پسته و نخودچی باید بخرم

عزیزم قرار نیست که بگم تا حالا نگفتم و نمیگم .مگه دیونه ام که اعتمادشو صلب کنم .اگه دقت کرده باشین گ ...

عالی بود ممنونم

پس حودتون می‌فروشید و به اسم کسی دیگه به شوهرتون قرض میدین

من فکر کردم باهم میرین می‌فروشید

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
سلام بچه ها من خیلی دوس دارم پس انداز مخفی داشته باشم ولی نمیتونم  کارت مغازمون به نام منه و ه ...

دیگه تو آرایشگاه که نمیتونه بیاد یکم بیشتر کارت بکش

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
2706